PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

To oni rozdają karty na polskim rynku nieruchomości

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 sie 2016 10:35

To oni rozdają karty na polskim rynku nieruchomości fot. PTWP

Katarzyna Zawodna, Franz Jurkowitsch, Tomasz Buras, Stanislav Frnka i Maciej Dyjas - to osoby, które zdaniem członków jury konkursu Prime Property Prize 2016 i czytelników portalu Propertynews.pl, miały największy wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce w ostatnim roku.

REKLAMA

Oddaj głos w konkursie Prime Property Prize

Katarzyna Zawodna od stycznia 2016 r. jest prezesem Skanska Commercial Development Europe, spółki będącej inwestorem i deweloperem zielonych projektów biurowych.

Franz Jurkowitsch to wieloletni prezes zarządu spółki Warimpex. Stanowisko piastuje od września 1986 roku. Jego doświadczenie obejmuje działalność biznesową w obszarach deweloperskim oraz inwestycji w nieruchomości na Węgrzech, w Czechach, Polsce, Niemczech, Francji, Rumunii i Rosji.

Tomasz Buras jest liderem zmiany i architektem sukcesu Savills na polskim rynku. Od piętnastu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Stanislav Frnka zarządza i odpowiada za realizację planów rozwojowych polskiego oddziału Grupy HB Reavis. Obecne stanowisko objął w 2011 roku, w momencie rozpoczęcia budowy Konstruktorska Business Center - pierwszej inwestycji HB Reavis w Polsce.

Macieja Dyjasa - obecnie partner współzarządzający w Griffin Real Estate. Członek Polskiej Rady Biznesu, Stowarzyszenia Niemców w Polsce i fundacji im. Jana Karskiego. Przez wiele lat zarządzał funduszem Eastbridge Group.

Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator VI edycji konferencji Property Forum 2016.

Konkurs Prime Property Prize 2016 ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016, która odbędzie się w Domu Mody VitKac i będzie podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2016, zaplanowanego w dniach 26-27 września 2016 roku w Warszawie (hotel Sheraton).

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA