PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tomasz Buras szefem Savills Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 cze 2014 10:31

Tomasz Buras szefem Savills Polska

Tomasz Buras został powołany na stanowisko dyrektora zarządzającego Savills Polska.

REKLAMA

Tomasz Buras dołączył do zespołu Savills we wrześniu 2011 roku jako dyrektor Działu Powierzchni Biurowych. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w wynajmie powierzchni biurowych, renegocjacji umów najmu oraz konsolidacji powierzchni biurowych po stronie najemcy.

Na nowym stanowisku, Buras skoncentruje się na dalszym umacnianiu pozycji Savills w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce, jak również na rozwoju nowych możliwości biznesowych w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. Będzie równolegle pełnił rolę dyrektora Działu Powierzchni Biurowych i nadzorował pracę zespołu Reprezentacji Wynajmujących i zespołu Reprezentacji Najemców.

Awans Tomasza Burasa nastąpił po tym, jak Brian Burgess objął stanowisko szefa Savills na Europę Centralną. Michał Ćwikliński awansował na stanowisko dyrektora Zarządzającego Działu Inwestycji, z zadaniem powiększenia składu zespołu i pozyskania doświadczonych specjalistów, aby znacznie zwiększyć możliwości operacyjne tej ważnej linii biznesowej.

- Dzięki swojej rozległej wiedzy i doświadczeniu na polskim rynku nieruchomości, wybór Tomasza był oczywisty. Tomasz będzie kluczową osobą dla rozwoju Savills w Polsce i zapewnieniu najwyższej klasy usług naszym klientom - komentuje Borja Sierra, dyrektor generalny Savills na Europę.

- Z niecierpliwością czekam na wyzwania związane z moją nową rolą i pracą z zespołem, w celu dalszego umacniania pozycji Savills w Polsce. Niedawne przejęcie Studley w Stanach Zjednoczonych, pomoże wzmocnić nasze usługi poprzez dostęp do większej sieci biur, dzięki której możemy lepiej zaspokoić potrzeby nowych i obecnych klientów korporacyjnych na polskim rynku - dodaje Tomasz Buras.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA