PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tomasz Panabażys odchodzi z zarządu J.W. Construction

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 gru 2012 10:25

Tomasz Panabażys odchodzi z zarządu J.W. Construction

Tomasz Panabażys, członek zarządu i wiceprezes zarządu J.W. Construction Holding SA, rezygnuje z pełnionej funkcji - podała firma w komunikacie.

REKLAMA

"J.W. Construction Holding SA z siedzibą w Ząbkach informuje, że w dniu 3 grudnia 2012 r. otrzymała oświadczenie Pana Tomasza Panabażysa, członka zarządu, o rezygnacji z dniem 3 grudnia 2012 r. z zarządu spółki" - czytamy w komunikacie.

Jako przyczyny rezygnacji zostały podane sprawy osobiste.

Funkcję wiceprezesa zarządu pełnił od 2011 roku, ale pracownikiem J.W. Construction był od 1997 roku. W spółce tej był m.in. dyrektorem ds. logistyki, dyrektorem ds. Gospodarki Materiałowej, a także dyrektorem Pionu Obsługi Klienta.

Od kwietnia 2008 roku prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa gospodarczego.

Ukończył studia magisterskie w Prywatnej Wyższej Szkole Businessu i Administracji w Warszawie. W 2006 roku ukończył Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA