PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tomasz Pieniążek dołącza do Hotel Professionals

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 cze 2015 17:04

Tomasz Pieniążek dołącza do Hotel Professionals Tomasz Pieniążek

Tomasz Pieniążek, ekspert w segmencie obiektów SPA i Wellness objął stanowisko Dyrektora ds. SPA & Leisure w firmie doradczej Hotel Professionals. Tomasz Pieniążek przeszedł do Hotel Professionals po ustąpieniu ze stanowiska prezesa zarządu spółki Hotele SPA Dr Irena Eris, gdzie przez 15 lat współuczestniczył w procesie budowania sieci najbardziej luksusowych hoteli SPA w Polsce.

REKLAMA

- Dołączenie Tomasza do naszego zespołu to dla nas wielki zaszczyt. Posiadamy bowiem bardzo dobrą, wieloletnią relację biznesową z nim oraz z siecią Dr Irena Eris Hotele Spa. Jego unikalne doświadczenie w branży, fachowa wiedza i wysokie kompetencje merytoryczne dają możliwość rozszerzenia oferty świadczonych usług Hotel Professionals o profesjonalną obsługę specjalistycznych projektów o charakterze Lifestyle, SPA, Wellness, a także domów dla seniorów – Alex Kloszewski, partner zarządzający Hotel Professionals.

W Hotel Professionals, Tomasz Pieniążek będzie odpowiadał za realizację projektów hotelowych, ze szczególnym uwzględnieniem projektów o charakterze Lifestyle, Leisure & SPA.

- Dołączenie do Hotel Professionals to dla mnie najlepsze rozwinięcie drogi zawodowej, którą wybrałem wiele lat temu. Praca przy projektach na rynku hoteli daje mi nie tylko satysfakcję, ale również poczucie dobrze zainwestowanego doświadczenia – skomentował Tomasz Pieniążek.

  • Sławek z Mochnackiego 2015-11-10 16:58:59
    Witam, w pełni uznaję, że Tomaszowi się należą splendory. Jest to człowiek sukcesu, odpowiedzialny i nade wszystko konsekwentny w działaniu. Potrafi w zaangażowaniu oddać serce. Tomku, pozdrawiam Cię.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA