PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Transfery w TriGranicie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 sty 2017 10:37

Transfery w TriGranicie Tamás Páldi

Spółka TriGranit ogłosiła nominację Tamása Páldiego na stanowisko dyrektora ds. zasobów ludzkich oraz nominację pana Mariusza Domerackiego na stanowisko dyrektora finansowego na Polskę.

REKLAMA

W swojej nowej roli pan Páldi będzie odpowiedzialny za pełny zakres działań TriGranit dotyczących zasobów ludzkich, włącznie z zarządzaniem siłą roboczą, skutecznością organizacyjną, szkoleniami i rozwojem, zarządzaniem wynikami, wynagrodzeniami, dodatkami i stosunkami pracy. Ponadto będzie on nadzorować i koordynować działania dotyczące zasobów ludzkich we wszystkich siedzibach TriGranit w Budapeszcie, Bratysławie, Krakowie i Warszawie.

Przed dołączeniem do TriGranit Páldi spędził 7 lat w spółce Eli Lilly & Company i 5 lat w TEVA Pharmaceutical Industries na stanowisku dyrektora ds. zasobów ludzkich. W obu spółkach był odpowiedzialny za wszelkie aspekty strategicznej polityki kadrowej oraz był członkiem zespołów wyższego szczebla kierowniczego. W latach 1995-2002 realizował różne działania w zakresie sprzedaży i marketingu w amerykańskiej globalnej spółce farmaceutycznej Eli Lilly, gdzie był całkowicie odpowiedzialny za działania Lilly dotyczące szpitalnych leków do wstrzykiwania i onkologii. Przed dołączeniem do sektora biznesowego pracował jako lekarz, uprawiając praktykę kliniczną przez 9 lat. Studiował medycynę na Uniwersytecie Medycznym im. Semmelweisa w Budapeszcie.

W obszarze finansowym TriGranit umacnia swoją działalność operacyjną poprzez powołanie nowego dyrektora finansowego w Polsce. Domeracki będzie odpowiedzialny za wszystkie funkcje finansowe na szczeblu krajowym, jak na przykład finansowanie, przygotowywanie budżetu, controlling i księgowość, a także procesy wewnętrzne, administrację i restrukturyzacje spółki.

Przed dołączeniem do TriGranit Mariusz Domeracki pracował 10 lat w międzynarodowej spółce Heitman działającej w sektorze zarządzania aktywami i funduszami nieruchomości. Posiada rozległą wiedzę z zakresu zarządzania finansowego i zarządzania podatkami; pracował jako specjalista ds. inwestycji private equity, a później w tej samej spółce awansował na stanowisko dyrektora finansowego. Nadzorował dużą liczbę funduszy i jednostek inwestycyjnych oraz składał sprawozdania na ich temat w wielu krajach, m.in. w Holandii, na Cyprze i w Luksemburgu, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto sporządzał oceny i składał sprawozdania na temat aktywów generujących dochody i jednostek dominujących, zarządzając jednocześnie zespołami finansowymi w siedzibach tego samego funduszu międzynarodowego w Luksemburgu i Warszawie. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

- Rok temu dzięki wsparciu nowego właściciela przystąpiliśmy do restrukturyzacji spółki. Od czasu przejęcia TriGranit systematycznie realizuje swoją wizję, która polega na zbudowaniu jednej z największych platform nieruchomości w regionie Europy Środkowej. Zgodnie ze swoimi celami strategicznymi postanowiliśmy wzmocnić działalność w obszarze zasobów ludzkich poprzez powołanie dyrektora ds. zasobów ludzkich. Jeśli chodzi o nasz zespół finansowy w Polsce, pan Domeracki dołączył do nas ze względu na restrukturyzację zespołu – powiedział Árpád Török, prezes TriGranit. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA