PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Transfery w TriGranicie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 sty 2017 10:37

Transfery w TriGranicie Tamás Páldi

Spółka TriGranit ogłosiła nominację Tamása Páldiego na stanowisko dyrektora ds. zasobów ludzkich oraz nominację pana Mariusza Domerackiego na stanowisko dyrektora finansowego na Polskę.

REKLAMA

W swojej nowej roli pan Páldi będzie odpowiedzialny za pełny zakres działań TriGranit dotyczących zasobów ludzkich, włącznie z zarządzaniem siłą roboczą, skutecznością organizacyjną, szkoleniami i rozwojem, zarządzaniem wynikami, wynagrodzeniami, dodatkami i stosunkami pracy. Ponadto będzie on nadzorować i koordynować działania dotyczące zasobów ludzkich we wszystkich siedzibach TriGranit w Budapeszcie, Bratysławie, Krakowie i Warszawie.

Przed dołączeniem do TriGranit Páldi spędził 7 lat w spółce Eli Lilly & Company i 5 lat w TEVA Pharmaceutical Industries na stanowisku dyrektora ds. zasobów ludzkich. W obu spółkach był odpowiedzialny za wszelkie aspekty strategicznej polityki kadrowej oraz był członkiem zespołów wyższego szczebla kierowniczego. W latach 1995-2002 realizował różne działania w zakresie sprzedaży i marketingu w amerykańskiej globalnej spółce farmaceutycznej Eli Lilly, gdzie był całkowicie odpowiedzialny za działania Lilly dotyczące szpitalnych leków do wstrzykiwania i onkologii. Przed dołączeniem do sektora biznesowego pracował jako lekarz, uprawiając praktykę kliniczną przez 9 lat. Studiował medycynę na Uniwersytecie Medycznym im. Semmelweisa w Budapeszcie.

W obszarze finansowym TriGranit umacnia swoją działalność operacyjną poprzez powołanie nowego dyrektora finansowego w Polsce. Domeracki będzie odpowiedzialny za wszystkie funkcje finansowe na szczeblu krajowym, jak na przykład finansowanie, przygotowywanie budżetu, controlling i księgowość, a także procesy wewnętrzne, administrację i restrukturyzacje spółki.

Przed dołączeniem do TriGranit Mariusz Domeracki pracował 10 lat w międzynarodowej spółce Heitman działającej w sektorze zarządzania aktywami i funduszami nieruchomości. Posiada rozległą wiedzę z zakresu zarządzania finansowego i zarządzania podatkami; pracował jako specjalista ds. inwestycji private equity, a później w tej samej spółce awansował na stanowisko dyrektora finansowego. Nadzorował dużą liczbę funduszy i jednostek inwestycyjnych oraz składał sprawozdania na ich temat w wielu krajach, m.in. w Holandii, na Cyprze i w Luksemburgu, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto sporządzał oceny i składał sprawozdania na temat aktywów generujących dochody i jednostek dominujących, zarządzając jednocześnie zespołami finansowymi w siedzibach tego samego funduszu międzynarodowego w Luksemburgu i Warszawie. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

- Rok temu dzięki wsparciu nowego właściciela przystąpiliśmy do restrukturyzacji spółki. Od czasu przejęcia TriGranit systematycznie realizuje swoją wizję, która polega na zbudowaniu jednej z największych platform nieruchomości w regionie Europy Środkowej. Zgodnie ze swoimi celami strategicznymi postanowiliśmy wzmocnić działalność w obszarze zasobów ludzkich poprzez powołanie dyrektora ds. zasobów ludzkich. Jeśli chodzi o nasz zespół finansowy w Polsce, pan Domeracki dołączył do nas ze względu na restrukturyzację zespołu – powiedział Árpád Török, prezes TriGranit. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA