PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Trójmiejski oddział JLL ma nowego szefa

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 sty 2017 12:44

Trójmiejski oddział JLL ma nowego szefa Marcin Faleńczyk, szef biura JLL w Trójmieście

Marcin Faleńczyk został nowym szefem biura JLL w Trójmieście. Wraz z zespołem będzie odpowiadał za określanie i wdrażanie strategii związanych z potrzebami najmu i nieruchomościami klientów JLL.


REKLAMA

- Marcin Faleńczyk to znakomity wybór na szefa trójmiejskiego oddziału JLL - powiedział Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce - W Invest in Pomerania Marcin współpracował z szeregiem inwestorów zagranicznych wchodzących na trójmiejski rynek i koordynował procesy inwestycyjne dla wielu znanych globalnych marek. Posiada szczegółową wiedzę o strategiach rozwoju biznesu z różnych sektorów i z pewnością będzie dynamicznie rozwijał naszą działalność w Trójmieście. Bardzo się cieszę, że Marcin przyjął naszą ofertę i przeszedł do JLL.

Marcin Faleńczyk ukończył wydział prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz podyplomowe studia z zakresu procesu inwestycyjnego w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Przez ostatnie 9 lat pracował jako zastępca dyrektora w Invest in Pomerania, której był również współtwórcą.

- Nasz oddział w Trójmieście działa już prawie 10 lat. W ostatnich dwóch dekadach Trójmiasto stało się ważną oraz dynamicznie rozwijającą się lokalizacją biurową. Aglomeracja oferuje najemcom wiele opcji korzystnych pod względem kosztowym. Ponadto, wizerunek regionu jako atrakcyjnej lokalizacji dla projektów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu znacząco wpływa na jego rozwój – mówi Anna Młyniec, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy w JLL.

Trójmiasto jest czwartym co do wielkości rynkiem biurowym w Polsce. Od 2008 r. podaż biur w regionie zwiększyła się prawie trzykrotnie (od ok. 230 000 mkw. na koniec 2008 r. do ok. 630 tys. mkw. na koniec  września 2016 r.). Oznacza to, że Trójmiasto jest czwartym co do wielkości rynkiem biurowym w kraju – po Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.  W Trójmieście w budowie jest ponad 115 tys. mkw. biur, co wskazuje na wysoki poziom zaufania deweloperów co do przyszłości tego rynku. Na koniec 2018 r. całkowita podaż nowoczesnych powierzchni biurowych może wynieść nawet 800 tys. mkw. Podobnie jak na innych głównych rynkach biurowych poza Warszawą firmy z sektora usług dla biznesu pozostają głównym odbiorcą powierzchni biurowych w Trójmieście. Aglomeracja jest również czwartym pod względem zatrudnienia ośrodkiem SSC/BPO w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA