PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wielkie zmiany w CREAM

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 mar 2017 11:56

Wielkie zmiany w CREAM Grzegorz Mroczek

Początek roku to czas istotnych zmian w strukturze właścicielskiej oraz organizacyjnej CREAM, które notując wyraźny wzrost, przygotowuje się na dalszy, dynamiczny rozwój.

REKLAMA

Współudziałowcem CREAM został Grzegorz Mroczek, pełniący funkcję v-ce prezesa oraz przez szereg lat - szefa Działu Komercjalizacji. Zarządzanie tym kluczowym dla organizacji działem przejął Michał Małecki będący w organizacji od 2015 roku na stanowisku senior menadżera ds. komercjalizacji.

- W ostatnich miesiącach obserwujemy zwiększone zainteresowanie klientów w kierunku profesjonalnych zarządców posiadających wykwalifikowany zespół i zintegrowane systemy zarządcze. Z tego powodu najbliższych latach planujemy wzrost rzędu 30-50 proc.  rocznie – zdradza plany na przyszłość Grzegorz Mroczek.

Grzegorz Mroczek posiada 17-letnie doświadczenie na międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych. Zaangażowany był w komercjalizację prawie 30-tu nowo budowanych oraz funkcjonujących projektów handlowych o powierzchni GLA przekraczającej 300 000 mkw. Wcześniej związany m in. z Echo gdzie przez 7 lat. Grzegorz Mroczek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie gdzie ukończył kierunek Ekonomia i Zarządzanie a ostatnio został absolwentem rocznego programu managerskiego „Management” Harvard Business w instytucie ICAN.

Michał Małecki posiada 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej związany z King Sturge, IKEA oraz Trei Real Estate, gdzie zaangażowany był w komercjalizację i rekomercjalizację m in. takich obiektów jak: Europa Centralna w Gliwicach, Galeria Przymorze w Gdańsku, Park handlowy Bielany w Bielanach Wrocławskich oraz Vendo Park w Nysie. Michał Małecki ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA