PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wiesław Migut nie jest już prezesem Europejskiego Funduszu Hipotecznego

  • Autor: Propertynews.pl/PAP
  • 09 lis 2012 09:07

Nowym prezesem Europejskiego Funduszu Hipotecznego będzie Tadeusz Bieniak. Zastąpi Wiesława Miguta. Michał Barczak objął zaś funkcję wiceprezesa.

REKLAMA

Wiesław Migut stanowisko objął w połowie lipca. Był on m.in. założycielem IDG Poland oraz Migut Media SA. Nieznane są przyczyny rezygnacji dotychczasowego prezesa.

Tadeusz Bieniak ukończył Wydział Elektroniki Politechniki Warszawskiej, jest także absolwentem MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów i Uniwersytetu Rotterdamskiego. Przez blisko 10 lat był pracownikiem naukowym w Instytucie Łączności. Posiada doświadczenie w spółkach z różnych branż - był m.in. dyrektorem handlowym w spółce Qumak Secom S.A. notowanej na GPW, Członkiem Zarządu, Dyrektorem Generalnym, a następnie Wiceprezesem i Przewodniczącym Rady Nadzorczej Lumena S.A., Pełnomocnikiem Zarządu Grupy JW Projan S.A. do spraw Inwestycji oraz Prezesem Zarządu ISM Eurocenter S.A.

Michał Barczak jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku (kierunek Turystyka i Rekreacja), ukończył także studia podyplomowe w Harvard Business School w Warszawie. Z branżą hotelową związany od ponad 30 lat. Rozpoczynał karierę w hotelach Novotel Olsztyn, Mrongovia i Merkury Orbis Poznań. Współpracował przy wielu projektach hotelowych w całej Polsce, m.in.: Baltic SPA i Baltic Park Hotel w Kołobrzegu, Hampton by Hilton we Wrocławiu i Świnoujściu, Velaves Hotel we Władysławowie i Mistral Sport Hotel w Gniewinie. Przez ponad 13 lat pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego Hotelu Bryza w Juracie. Ostatnio Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Sobienie Królewskie Golf and Country Club.

Europejski Fundusz Hipoteczny SA jest właścicielem biurowców i hoteli w miejscowościach wypoczynkowych - w Kazimierzu Dolnym, Worlinach, Bochni i Łebie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA