PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Witold Breś przechodzi do Peakside Polonia Management

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 lip 2014 16:54

Witold Breś został dyrektorem ds. zarządzania aktywami w Peakside Polonia Management, spółce zarządzającej funduszami Polonia Property Funds.

REKLAMA

Od 1. lipca 2014 roku nowym dyrektorem ds. zarządzania aktywami w Peakside Polonia Management jest ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych - Witold Breś.

Przed objęciem tego stanowiska, W. Breś pracował dla Polskiego Holdingu Nieruchomości na stanowisku Senior Investment Manager, gdzie zajmował się przygotowaniem oraz realizacją strategii nabywania nieruchomości komercyjnych.

Swoje wcześniejsze doświadczenia na rynku nieruchomości zdobywał również zarządzając portfelem nieruchomości należącym do Lehman Brothers Real Estate Partners oraz Lone Star Funds, jak również przy realizacji projektów deweloperskich w grupie Robyg. W Peakside Polonia Management odpowiedzialny będzie za aktywne zarządzanie portfelem 11 nieruchomości zlokalizowanych w Polsce i na Węgrzech zarządzanych przez Peakside Polonia Management.

- Moje dotychczasowe doświadczenia zdobyte w zarządzaniu oraz realizacji projektów nieruchomościowych pozwolą mi na realizację strategii inwestycyjnej Peakside - mówi Witold Breś. - Jestem przekonany, że dzięki wspólnym, efektywnym działaniom całego zespołu, umocnimy silną pozycję obiektów posiadanych przez Fundusze Polonia Property Funds oraz będziemy systematycznie podnosić ich wartość - dodaje W. Breś.

Witold Breś jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada 13-letnie doświadczenie zdobyte w PHN, KSP REIM, Robyg SA, Lehman Brothers Real Estate Partners, Lone Star Funds i PwC. Posiada również certyfikat CFA przyznawany przez CFA Institute oraz FRM przyznawany przez Global Association of Risk Professionals - międzynarodowe organizacje zrzeszające profesjonalistów branży inwestycyjnej i bankowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Janusz T. 2016-06-23 10:41:17
    zeby ten czlowiek jeszcze się do tego nadawał. zero profesjonalizmu. Miałem styczność z tym panem i jest totalnie nieprofesjonalny. Szkoda czasu na umawianie się na spotkanie biznesowa, na które i tak nie przyjdzie i nie odbierze telefonu.
  • kayakosa 2014-08-08 22:35:42
    tak to jest jak się najpierw żydom sprzedasz to dalej idziesz!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA