PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Właściciel marki iSpot Apple Premium Reseller z nowym dyrektorem

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 cze 2017 11:55

Właściciel marki iSpot Apple Premium Reseller z nowym dyrektorem Eddy Vermeir, dyrektor zarządzający SAD

Spółka SAD, właściciel marki iSpot Apple Premium Reseller, największego polskiego dystrybutora produktów Apple, powołał Eddy'ego Vermeir'a na stanowisko dyrektora zarządzającego. Obowiązki pełni od 1 czerwca 2017 r.

REKLAMA

Eddy Vermeir będzie również kierował grupą iSpot Holdings w ramach zlokalizowanej na Malcie grupy Hili Ventures, odpowiadając za iCentre i Apple Premium Reseller na Węgrzech i w Rumunii. W ramach nowych obowiązków Vermeir zarządzać będzie grupą 360 pracowników i siecią 29 salonów w trzech krajach w zakresie handlu detalicznego i e-commerce.

Eddy Vermeir posiada 25-letnie doświadczenie w dziedzinie finansów międzynarodowych, franchisingu oraz strategii finansowej. Pracował m.in. na stanowisku Senior Director of Global Finance People Development w McDonald's Corporation, Senior Finance Director w McDonald’s Europe oraz w Hili Ventures jako Senior Director of Business Transformation, gdzie odpowiadał za współpracę z firmami i oddziałami grupy w zakresie integracji ich strategii, optymalizacji i wyboru specjalizacji.

– Z radością przyjmuję nowe obowiązki związane z rozwojem marki iSpot Apple Premium Reseller w Polsce – mówi Eddy Vermeir. – Cieszę się też z możliwości współpracy z energicznym zespołem iSpot. Moją intencją jest dostarczenie doskonałych rozwiązań Apple jak najszerszej grupie nowych klientów indywidualnych, szkół, biur i firm. Będziemy nadal wzmacniać i pogłębiać naszą ofertę we wszystkich punktach kontaktu z klientem: online, w salonach, poprzez centra usług i strefy szkoleniowe – głównie na gruncie edukacyjnym.

Eddy Vermeir jest następcą Tomasza Nawrockiego, który objął stanowisko Chief Operations Officer McDonald’s w Hili Ventures, na licencji Premier Capital. Premier Capital posiada licencję deweloperską dla McDonald’s w Estonii, Grecji, na Łotwie, na Litwie, na Malcie i w Rumunii. Firma liczy łącznie 134 punkty oraz 7 000 pracowników

SAD jest znaczącym dostawcą rozwiązań firmy Apple dla podmiotów publicznych w Polsce oraz społeczności handlowej i edukacyjnej. Założona w 1991 roku firma SAD dostarcza rozwiązania i usługi integracji, analizy biznesowe, pomoc techniczną i szkolenia dla firm, samorządów lokalnych i klientów indywidualnych. Firma SAD korzysta z trzech kluczowych statusów: sprzedawcy premium Apple, autoryzowanego centrum firmy Apple oraz autoryzowanego serwisu Apple. Firma jest właścicielem iSpot, największej sieci dystrybutorów Apple Premium z największymi sklepami w dużych miastach, w tym m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy, Poznaniu i Katowicach. SAD jest częścią iSpot Holdings, działu Apple Hili Ventures z Malty, który obejmuje również iCentre, markę Apple Premium Resellers działającą w pięciu sklepach na Węgrzech iw Rumunii.

Posiadający siedzibę na Malcie Hili Ventures obecny jest w 10 krajach od Morza Śródziemnego i Afryki Północnej do Europy Środkowej i Wschodniej. Zatrudniając 8 000 pracowników Hili Ventures angażuje się w różnorodne przedsięwzięcia we współpracy z firmami McDonald's i Apple w obszarach logistyki, inżynierii, technologii i nieruchomości. Jest dumnym partnerem firm Cisco, CMA CGM, Gemalto, IBM, Konecranes, Lenovo, Peterson i wielu innych globalnych marek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA