PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Włodzimierz Stasiak w zarządzie Grupy PHN

  • Autor: PHN
  • 20 lut 2012 11:51

Rada Nadzorcza spółki Grupa PHN SA podjęła decyzję o powołaniu Włodzimierza Stasiaka na stanowisko członka zarządu. Dotychczas pełnił on funkcję dyrektora ds. finansowych tej firmy.

REKLAMA

Włodzimierz Stasiak dołączył do Wojciecha Papieraka, Pawła Laskowskiego-Fabisiewicza, Sławomira Frąckowiaka oraz Rafała Krzemienia, jako członek zarządu Grupy PHN SA.

Będzie odpowiadał za kwestie finansowe i wdrażanie w firmie Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

Ma wieloletnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w obszarze finansów w różnorodnych sektorach gospodarki. W swojej karierze zawodowej pracował m.in. dla firm z branży bankowej, takich jak: DZ BANK Polska i Bank Handlowy w Warszawie, spółek notowanych na GPW
i jednej z największych grup kapitałowych na polskim rynku PKN Orlen.

Zespoły, którymi kierował realizowały różnorodne, złożone projekty związane z opracowaniem i wdrożeniem innowacyjnych i unikatowych w skali kraju rozwiązań, w tym pierwszego w Polsce banku detalicznego opartego na koncepcji „McBanking" i jednego z pierwszych wielopartnerskich programów lojalnościowych w obszarze handlu i usług detalicznych.

Był również członkiem zespołu, który dokonał restrukturyzacji operacyjnej zagrożonego upadłością banku, wprowadzając nowoczesne standardy zarządzania i przywracając jego dochodowość.

Ma bogate doświadczenie w zakresie zarządzania strategicznego, wdrażania procesów optymalizacyjnych, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, systemów informacji zarządczej i procedur budżetowania.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz biegłym rewidentem. Studiował również w Wielkiej Brytanii na University of Aberdeen.

Grupa Polski Holding Nieruchomości tworzy grupę spółek, która zajmuje się m.in. wynajmem, sprzedażą i administrowaniem nieruchomości. Spółka, której 100 proc. akcjonariuszem jest Skarb Państwa, powstała w lipcu 2011 roku poprzez wniesienie trzech spółek z sektora nieruchomości: Polski Holding Nieruchomości SA (stworzony ze skonsolidowanych spółek: Dipservice w Warszawie SA, Towarzystwo Obrotu Nieruchomościami „Agro" SA, Argo Sp. z o.o., Składnica Księgarska Sp. z o.o., Kaskada Sp. z o.o. oraz COBO Sp. z o.o.), INTRACO SA oraz BUDEXPO Sp. z o.o.W grudniu 2011 roku wniesiono do Grupy także spółki Dalmor SA i WCP SA.

Misją Grupy jest bycie stabilnym liderem w grupie spółek zarządzających własnymi nieruchomościami w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Grupa PHN dysponuje obecnie ponad 180 nieruchomościami na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Pruszkowie, Parzniewie, Kołbaskowie, Lućmierzu, Lewandowie) oraz bankiem ziemi o powierzchni ok. 1300 ha.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA