PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Włodzimierz Stasiak w zarządzie Grupy PHN

  • Autor: PHN
  • 20 lut 2012 11:51

Rada Nadzorcza spółki Grupa PHN SA podjęła decyzję o powołaniu Włodzimierza Stasiaka na stanowisko członka zarządu. Dotychczas pełnił on funkcję dyrektora ds. finansowych tej firmy.

REKLAMA

Włodzimierz Stasiak dołączył do Wojciecha Papieraka, Pawła Laskowskiego-Fabisiewicza, Sławomira Frąckowiaka oraz Rafała Krzemienia, jako członek zarządu Grupy PHN SA.

Będzie odpowiadał za kwestie finansowe i wdrażanie w firmie Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

Ma wieloletnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w obszarze finansów w różnorodnych sektorach gospodarki. W swojej karierze zawodowej pracował m.in. dla firm z branży bankowej, takich jak: DZ BANK Polska i Bank Handlowy w Warszawie, spółek notowanych na GPW
i jednej z największych grup kapitałowych na polskim rynku PKN Orlen.

Zespoły, którymi kierował realizowały różnorodne, złożone projekty związane z opracowaniem i wdrożeniem innowacyjnych i unikatowych w skali kraju rozwiązań, w tym pierwszego w Polsce banku detalicznego opartego na koncepcji „McBanking" i jednego z pierwszych wielopartnerskich programów lojalnościowych w obszarze handlu i usług detalicznych.

Był również członkiem zespołu, który dokonał restrukturyzacji operacyjnej zagrożonego upadłością banku, wprowadzając nowoczesne standardy zarządzania i przywracając jego dochodowość.

Ma bogate doświadczenie w zakresie zarządzania strategicznego, wdrażania procesów optymalizacyjnych, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, systemów informacji zarządczej i procedur budżetowania.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz biegłym rewidentem. Studiował również w Wielkiej Brytanii na University of Aberdeen.

Grupa Polski Holding Nieruchomości tworzy grupę spółek, która zajmuje się m.in. wynajmem, sprzedażą i administrowaniem nieruchomości. Spółka, której 100 proc. akcjonariuszem jest Skarb Państwa, powstała w lipcu 2011 roku poprzez wniesienie trzech spółek z sektora nieruchomości: Polski Holding Nieruchomości SA (stworzony ze skonsolidowanych spółek: Dipservice w Warszawie SA, Towarzystwo Obrotu Nieruchomościami „Agro" SA, Argo Sp. z o.o., Składnica Księgarska Sp. z o.o., Kaskada Sp. z o.o. oraz COBO Sp. z o.o.), INTRACO SA oraz BUDEXPO Sp. z o.o.W grudniu 2011 roku wniesiono do Grupy także spółki Dalmor SA i WCP SA.

Misją Grupy jest bycie stabilnym liderem w grupie spółek zarządzających własnymi nieruchomościami w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Grupa PHN dysponuje obecnie ponad 180 nieruchomościami na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Pruszkowie, Parzniewie, Kołbaskowie, Lućmierzu, Lewandowie) oraz bankiem ziemi o powierzchni ok. 1300 ha.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA