PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Yareal Polska powiększa swój zespół

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 gru 2011 17:49

Firma Yareal Polska poinformowała, że w grudniu b.r. do grona jej pracowników dołączyły dwie osoby: Maciej Graj oraz Jędrzej Walów. Maciej Graj objął stanowisko Head of Cash Management and Financing, a Jędrzej Walów będzie pełnił funkcję Reporting Analyst.

REKLAMA

Do zakresu obowiązków Macieja Graja, Head of Cash Management and Financing, należy zarządzanie płynnością oraz utrzymywanie relacji z bankami. Prowadzi on także negocjacje dotyczące finansowania nowych projektów, zajmuje się uruchamianiem kredytów i otwieraniem rachunków. Maciej Graj ukończył dwa kierunki w Szkole Głównej Handlowej: ekonomię oraz metody ilościowe i systemy informatyczne. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach: Ernst&Young oraz PricewaterhouseCoopers w Polsce, we Włoszech i w Australii.

Jędrzej Walów, obejmujący stanowisko Reporting Analyst, jest odpowiedzialny m.in. za opracowywanie raportów zarządczych, budżetów i przygotowywanie kwartalnego raportowania finansowego. Jędrzej Walów ukończył zarządzanie i prawo finansowe w Szkole Głównej Handlowej. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej był związany z takimi firmami, jak PricewaterhouseCoopers czy Unilever, gdzie badał sprawozdania finansowe spółek z tradycyjnego biznesu produkcyjnego i branży FMCG.

Yareal Polska sp. z o.o. należy do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Yareal realizuje na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych w ramach działalności deweloperskiej, zajmuje się też zarządzaniem ich realizacją.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA