PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z Atosa do Cushman & Wakefield

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 mar 2017 13:08

Z Atosa do Cushman & Wakefield Kinga Bloch, dyr. ds. personalnych Cushman & Wakefield

Kinga Bloch została dyrektorem ds. personalnych w polskim biurze międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield. Funkcję tę pełni od 1 lutego br.

REKLAMA

Kinga Bloch ma ponad 11-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w firmach telekomunikacyjnych i informatycznych. Zanim dołączyła do Cushman & Wakefield, przez osiem i pół roku pracowała w międzynarodowej firmie z branży usług informatycznych Atos. Jako dyrektor działu personalnego polskiego oddziału Atos, aktywnie przyczyniła się do dynamicznego rozwoju działalności firmy w zakresie usług komercyjnych i wspólnych w Polsce. Odpowiadała za strategiczne i taktyczne zarządzanie zasobami ludzkimi w 15 krajach jako partner biznesowy ds. personalnych na szczeblu regionalnym. Kinga również brała udział w wielu globalnych projektach transformacji zasobów ludzkich i międzyregionalnych przedsięwzięciach transformacji biznesowej, pełniąc różne funkcje, w tym Dyrektora Programu Rozwoju Różnorodności w Regionie. Od 2012 r. firma Atos w Polsce była cztery razy z rzędu nominowana do nagrody dla najlepszego pracodawcy (Great Place to Work) w kategorii firm zatrudniających ponad 500 pracowników.

Kinga Bloch jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również psychologię społeczną na Uniwersytecie SWPS.

– Bardzo się cieszymy, że Kinga dołączyła do naszej firmy, w której będzie odpowiadać za rozwój naszych obecnych pracowników i rekrutację nowych specjalistów na terenie całego kraju – mówi Charles Taylor, dyrektor biura Cushman & Wakefield w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA