PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z Capital Park do Dekady

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 maj 2017 09:17

Z Capital Park do Dekady Wojciech Nowakowski, dyrektor ds. rozwoju i komercjalizacji w spółce Dekada

Wojciech Nowakowski objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju i komercjalizacji w spółce Dekada, gdzie odpowiada za inwestycje i najem powierzchni w obiektach.

REKLAMA

Od ponad 12 lat Wojciech Nowakowski związany jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Wieloletnie doświadczenie nabył w Grupie Capital Park, gdzie pracował nad rozwojem portfela nieruchomości handlowo-usługowych, m.in. tj. Street Mall Vis à Vis oraz warszawskich obiektów wielofunkcyjnych - rewitalizacji terenów po dawnej Fabryce Norblina oraz Royal Wilanów.

Do zespołu Dekady dołączył, obejmując stanowisko dyrektora ds. rozwoju i komercjalizacji. Odpowiada za inwestycje, najem powierzchni w nowych projektach, rekomercjalizację już istniejących obiektów oraz relacje z najemcami.

– Niezmiernie się cieszę z dołączenia do grona ekspertów Dekady, którzy od lat z powodzeniem rozwijają sieć centrów handlowych w formacie convenience. Wierzę, że wspólna praca nad projektami będzie przebiegać efektywnie, a tenant mix każdego z naszych obiektów będzie atrakcyjny dla lokalnych społeczności, co przyczyni się do sukcesu centrów handlowych Dekada – komentuje Wojciech Nowakowski, dyrektor ds. rozwoju i komercjalizacji w spółce Dekada.

Dekada SA to ogólnopolski deweloper nowoczesnych centrów handlowych typu convenience, działający na rynku nieruchomości komercyjnych od 2011 roku. Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie, Malborku i Ciechanowie. Planowane są inwestycje w Nysie oraz, we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych Dekada są największe sieci sklepów w Polsce.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA