PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z funduszy PZU do doradztwa

  • Autor: propertynews.pl
  • 30 wrz 2016 11:43

Z funduszy PZU do doradztwa Wojciech Pisz, dyrektor w Dziale Rynków Kapitałowych CBRE

Do firmy doradczej CBRE dołączył Wojciech Pisz, który objął stanowisko dyrektora w Dziale Rynków Kapitałowych. Wojciech będzie odpowiedzialny za wsparcie biznesowe działu, rozwój biznesu oraz działania operacyjne na prowadzonych transakcjach.

REKLAMA

Wojciech Pisz posiada ponad 16 letnie doświadczenie w obszarze inwestycji w sektorze nieruchomości komercyjnych. Przez wiele lat pracował dla polskich i międzynarodowych instytucji finansowych, w których był odpowiedzialny za współpracę z inwestorami w zakresie kredytów inwestycyjnych. W latach 2004 – 2013 pracował i następnie zarządzał Działem Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield, na tym stanowisku odpowiadał za kompleksowe doradztwo klientom oraz rozwój biznesu. Ostatnio Wojciech zajmował stanowiska dyrektora ds. inwestycji w nieruchomości i zastępcy dyrektora Biura Sektora Nieruchomości w TFI PZU SA. Do jego obowiązków należało realizowanie i opracowywanie strategii inwestycyjnej zarówno dla nowych akwizycji, jak i sprzedaży posiadanych nieruchomości.

Wojciech Pisz ukończył studia podyplomowe w oparciu o program MBA w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest również absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2006 roku posiada Licencję Pośrednika Nieruchomości.

Dział Rynków Kapitałowych CBRE doradza w najważniejszych transakcjach inwestycyjnych w Polsce takich jak: zakup centrum handlowego Stary Browar w Poznaniu, czy też sprzedaż dwóch centrów logistycznych należących do firmy Amazon we Wrocławiu i Poznaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA