PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z HRK do Colliers International

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 lut 2017 10:44

Z HRK do Colliers International Joanna Kozarzewska, dyrektor ds. relacji z klientami Colliers International

Do zespołu Colliers International dołączyła Joanna Kozarzewska, która objęła stanowisko dyrektora ds. relacji z klientami.

REKLAMA

Joanna Kozarzewska będzie odpowiedzialna za budowanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami, koordynację procesów przetargowych oraz zapewnienie wsparcia działom firmy w zakresie pozyskiwania nowego biznesu.

— 20 lat aktywnej działalności na polskim rynku oraz tysiące zadowolonych i lojalnych klientów to ogromny powód do dumy, ale i wielkie zobowiązanie, które motywuje nas do podnoszenia naszych standardów. Jako jedna z niewielu firm z branży nieruchomości od dłuższego czasu prowadzimy badania NPS, mierzące poziom satysfakcji klientów, a teraz poszliśmy o krok dalej, tworząc stanowisko dedykowane utrzymaniu relacji z naszymi partnerami. Wierzę, że klienci, podobnie jak my, docenią doświadczenie i profesjonalizm Joanny, co przełoży się na pozytywne relacje biznesowe — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International.

— Ponad siedmioletnia współpraca w zakresie doradztwa personalnego z największymi firmami z branży nieruchomości w Polsce nauczyła mnie, jak istotne jest budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu i szczerych kontaktach oraz pozwoliła zrozumieć potrzeby i oczekiwania podmiotów działających na tym rynku. Cieszę się, że swoją wiedzą mogę wesprzeć zespół profesjonalistów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem, a każdy sukces klienta traktują jak osobiste zwycięstwo. Dołożę wszelkich starań, aby powodów do świętowania było jeszcze więcej — mówi Joanna Kozarzewska.

Przed dołączeniem do Colliers Interntional Joanna Kozarzewska zajmowała się z rekrutacją specjalistów oraz wyższej kadry managerskiej w branży nieruchomości. Doświadczenie zdobyła, pracując po stronie firm doradztwa personalnego - Hays Poland oraz HRK, gdzie przez ostatnie lata pełniła rolę managera zespołu Real Estate & Construction. W trakcie swojej kariery zawodowej realizowała projekty rekrutacyjne dla spółek deweloperskich, międzynarodowych agencji doradczych, funduszy inwestycyjnych oraz firm sieciowych. Dodatkowo, Joanna jest Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej międzynarodowej organizacji IFMA, zrzeszającej profesjonalistów z branży nieruchomości. Aktywnie działa także w organizacji Women in Real Estate Poland oraz współpracuje z Polską Radą Centrów Handlowych.

Joanna Kozarzewska ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim oraz Högskolan Dalarna w Szwecji. Jest także absolwentką studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Doradztwa ds. Nieruchomości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA