PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z Invest in Pomerania do Torusa

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 mar 2017 07:39

Z Invest in Pomerania do Torusa Marcin Piątkowski, dyrektora ds. komercjalizacji, Torus

Z początkiem marca do zespołu firmy deweloperskiej Torus dołączył Marcin Piątkowski, wieloletni dyrektor Invest in Pomerania. Objął stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji.

REKLAMA

Marcin Piątkowski jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu inwestorów i organizacji wsparcia dla projektów inwestycyjnych. Dysponuje szeroką wiedzą na temat warunków prowadzenia inwestycji w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego.

Zajmował się bezpośrednio lub nadzorował przygotowanie wielu kompleksowych ofert inwestycyjnych, studiów lokalizacyjnych i studiów wykonalności. Jest współtwórcą inicjatywy Invest in Pomerania, z którą związany był przez ostatnie 10 lat. W tym czasie organizacja ta dwukrotnie uznana została przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych za najlepszą instytucję wspierającą inwestorów.

W firmie Torus Marcin Piątkowski odpowiadać będzie za komercjalizację obiektów biurowych powstających w ramach realizowanych przez firmę projektów oraz rozwój relacji z szeroko pojętym środowiskiem inwestorów.

Torus jest firmą deweloperską powstałą w 2002 roku w Gdańsku. Firma specjalizuje się w obszarze nowoczesnych powierzchni biurowych, choć ma też w swoim portfolio inwestycje mieszkaniowe, magazynowe, hotelowe i rewitalizacyjne. Obecnie Torus koncentruje się na budowie trzeciego etapu wielofunkcyjnego kompleksu Alchemia w Gdańsku (budynku o nazwie Argon). Obiekt ten będzie miał 14 kondygnacji nadziemnych i kształt litery H, a jego łączna powierzchnia do wynajęcia (GLA) to blisko 39 tys. mkw., przy całkowitej powierzchni typowej kondygnacji biurowej 3 tys. mkw. Oddanie budynku do użytku planowane jest na wrzesień 2017 roku.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA