PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z JLL do C&W. Nowy szef działu rynku hotelowego

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 mar 2017 11:01

Z JLL do C&W. Nowy szef działu rynku hotelowego John Forrester, Jon Hubbard, Richard Candey

Jon Hubbard został dyrektorem działu rynku hotelowego na region EMEA w firmie doradczej Cushman & Wakefield.

REKLAMA

Jon Hubbard rozpocznie pracę w firmie Cushman & Wakefield latem bieżącego roku. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora działu obsługi inwestorów w regionie EMEA w Grupie Hotelowej firmy JLL. Zanim dołączył do JLL w 2005 r., Jon Hubbard był dyrektorem działu hotelowego w firmie Atisreal (obecnie wchodzi w skład BNP Paribas), w której odpowiadał za koordynację usług w zakresie pośrednictwa, doradztwa i wycen na terenie całej Europy.

Jon Hubbard będzie podlegał Johnowi Forresterowi, dyrektorowi generalnemu w regionie EMEA, oraz odpowiadał za rozwój działu rynku hotelowego firmy Cushman & Wakefield w EMEA. Jon ma blisko 30-letnie doświadczenie w zakresie rynku hotelowego w regionie EMEA w różnych liniach usług: doradzał m.in. przy projektach dotyczących zarówno hoteli ekonomicznych, jak pięciogwiazdkowych obiektów sieci międzynarodowych, a także pojedynczych aktywów oraz dużych portfeli nieruchomości.

Hubbard aktywnie uczestniczył w transakcjach takich jak sprzedaż funduszowi ADIA portfela 42 hoteli Marriott w Wielkiej Brytanii oraz budowa i sprzedaż hotelu W London - Leicester Square. Ponadto doradzał firmie Qatari Diar przy przebudowie budynku ambasady USA przy Grosvenor Square na luksusowy hotel. W ostatnim czasie odpowiadał za rozwój działu rynku hotelowego firmy JLL w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki.

- Pojawienie się Jona w naszej firmie świadczy o tym, jak poważnie myślimy o przekształceniu naszego działu rynku hotelowego na region EMEA w lidera rynku. Jon ma wyjątkowe kwalifikacje do tego, aby zrealizować tę wizję. Bardzo się cieszę, że będzie kierował programem kolejnych najpilniejszych inwestycji i rekrutacji w specjalistycznych obszarach w celu wzmocnienia tej części naszej działalności w EMEA. Zgodnie z wyznaczoną strategią poszerzamy ofertę naszych usług we wszystkich kategoriach aktywów, aby zapewnić klientom niezbędne wsparcie - powiedział John Forrester, dyrektor generalny w regionie EMEA firmy Cushman & Wakefield.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA