PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Z JLL do Skanska. Ważny transfer dewelopera

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 sty 2017 09:09

Z JLL do Skanska. Ważny transfer dewelopera Magdalena Reńska

W związku z wejściem Skanska Property Poland na rynek trójmiejski i dynamicznym rozwojem w Łodzi i Poznaniu, spółka rozszerza swój zespół ds. leasingu. Do firmy dołączyła Magdalena Reńska, która wraz z początkiem roku objęła stanowisko regionalnego dyrektora ds. wynajmu i będzie odpowiedzialna za wynajem projektów biurowych w regionie północnym.

REKLAMA

Magdalena Reńska posiada osiemnastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Przed dołączeniem do zespołu Skanska piastowała stanowisko dyrektora wyższego szczebla (National Director) w JLL z którą była związana od wielu lat, międzynarodowej firmy doradczej świadczącej kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. Jest twórcą trójmiejskiego oddziału tej firmy, którym kierowała w latach 2008-2016.

W ciągu swojej kariery zawodowej Magdalena doradzała deweloperom w znajdowaniu odpowiednich gruntów inwestycyjnych, opracowywaniu koncepcji funkcjonalnych budynków biurowych oraz komercjalizowała nieruchomości. Zdobyła także ekspercką wiedzę w reprezentowaniu najemców korporacyjnych w procesach najmu. Klienci dla których pracowała to m.in. tak znaczący partnerzy jak Amazon, Sony Pictures Entertainment, KPMG, Bayer, Metsa Group, First Data, Wipro i wiele innych. W Skanska Magdalena Reńska będzie odpowiedzialna za realizację strategii spółki związanej z wynajmem powierzchni biurowych na trzech rynkach - łódzkim, poznańskim oraz trójmiejskim.

- To będzie dla nas pracowity rok. Planujemy start pierwszego projektu biurowego Skanska w Trójmieście i tym samym będziemy obecni już na siedmiu rynkach regionalnych. W 2017 roku w regionie północnym będziemy wynajmować projekty obecnie realizowane w Łodzi i Poznaniu. Mamy też w planach start kolejnych inwestycji. Wśród nich znajdzie się pierwszy etap nowego parku biurowego w sercu Poznania, który będzie częścią zupełnie nowej, otwartej przestrzeni miejskiej. To tylko część naszych ambitnych planów na najbliższe 12 miesięcy - mówi Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków odpowiedzialna za Polskę w Skanska Property Poland.

- Cieszę się, że do zarządzanego przeze mnie zespołu dołączy tak wysoko wykwalifikowany ekspert. Tym samym każdy region zyskuje silnego lidera odpowiedzialnego za dany obszar. Odpowiednikiem Magdaleny Reńskiej w regionie południowym jest Marek Stasieńko, a w centralnym - Agnieszka Krawczyk-Rogowska – dodaje Ewelina Kałużna.

Magdalena Reńska angażuje się też w działalność akademicką - współtworzy innowacyjny program podyplomowych studiów „Komercjalizacja Nieruchomości” na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Zarządzania, gdzie jest także wykładowcą.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Nick 2017-01-09 09:51:06
    They are one of the few professional western level construction companies, I am sure they will do well.

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA