PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zarządca Colliers International członkiem MRICS

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 sty 2017 11:43

Zarządca Colliers International członkiem MRICS Sylwia Pytko-Burska, starszy zarządca nieruchomości z Działu Zarządzania Nieruchomościami Colliers International

Royal Institution of Chartered Surveyors zrzeszający m.in. ekspertów rynku nieruchomości przyjęła w swoje szeregi kolejnego zarządcę firmy doradczej Colliers International. Tytuł MRICS (Member of RICS) uzyskała Sylwia Pytko-Burska, starszy zarządca nieruchomości z Działu Zarządzania Nieruchomościami.

REKLAMA

- Członkostwo w RISC to gwarancja najwyższej jakości usług, ale też postępowania zgodnego z wszelkimi zasadami etyki zawodowej. Cieszę się, że mogłam dołączyć do grona specjalistów, których kompetencje są zweryfikowane i potwierdzone poprzez tak uznaną organizację, jaką jest Royal Institution of Chartered Surveyors — komentuje Sylwia Pytko-Burska.

Sylwia Pytko-Burska dołączyła do Colliers International w 2013 roku. Jako Senior Property Manager odpowiada za zarządzanie portfolio 5 budynków biurowych wchodzących w skład Platinium Business Park, należącego do funduszu Allianz Real Estate. W latach 2002-2009 pełniła funkcję dyrektor zarządzającej na Polskę międzynarodowej sieci Apartments Apart.

Sylwia ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej, nauki polityczne i studia podyplomowe Pre-MBA na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Nieruchomościami w Szkole Głównej Handlowej.

RICS to niezależna, międzynarodowa organizacja zawodowa, utworzona w 1868 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada swoje oddziały w Europie, Środkowym i Bliskim Wschodzie, Afryce, Ameryce, Azji i Oceanii. Polski oddział został powołany w 1991 roku. RICS popularyzuje i wspiera budowanie najwyższych standardów zawodowych w sektorze gruntów, nieruchomości, budownictwa oraz infrastruktury, zarówno w wymiarze zagospodarowywania, jak i zarządzania.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA