PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiana na stanowisku dyrektora operacyjnego sieci City Fit

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 maj 2014 09:19

Zmiana na stanowisku dyrektora operacyjnego sieci City Fit

Łukasz Gądek objął funkcję dyrektora operacyjnego w spółce CityFit, która wprowadza na polski rynek sieć klubów fitness.

REKLAMA

Jako dyrektor operacyjny Łukasz Gądek będzie odpowiedzialny za zarządzanie siecią klubów fitness oraz wprowadzanie i kontrolę procedur operacyjnych we wszystkich obiektach CityFit. Do zadań Łukasza Gądka należy także rekrutacja i zarządzanie personelem oraz zarządzanie programami treningowymi klubów.

Łukasz Gądek posiada ośmioletnie doświadczenie w branży fitness. Do CityFit przeszedł z firmy Top-Gym, gdzie jako menedżer sprzedaży odpowiadał za dystrybucję sprzętu, consulting inwestycji fitness i rozwój sprzedaży w międzynarodowych sieciach hotelowych. W latach 2011-13 Łukasz rozwinął autorskie programy zajęć treningowych w Fitness Academy. W latach 2008-2010 pracował jako trener funkcjonalny i koordynował działania siłowni Wrocławskiego Centrum Treningowego.

Łukasz Gądek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie ukończył dzienne pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia. Podjął także studia MBA na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Łukasz Gądek ma 28 lat, posiada uprawnienia trenera Międzynarodowego Federacji Kulturystyki i Fitness, jest instruktorem wielu dyscyplin sportu i rekreacji, w tym ćwiczeń siłowych, survivalu i boksu. Do jego zainteresowań należy także backpaking, kuchnia azjatycka i strzelectwo. Był organizatorem rocznej wyprawy przez Azję i Bliski Wschód „W ostrogach przez świat 2010/2011".

Spółka CityFit ma na celu rozwijanie w Polsce sieci klubów fitness o niskich opłatach członkowskich, wyposażonych w nowoczesny sprzęt, otwartych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pierwszy klub CityFit zostanie otwarty na przełomie czerwca i lipca w Rzeszowie, następne - w Wałbrzychu i Warszawie. W ciągu trzech lat CityFit zamierza otworzyć w Polsce ok. 50 klubów fitness.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA