PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiana w zarządzie dewelopera

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 wrz 2016 15:21

Zmiana w zarządzie dewelopera Robert Jelonek, członek zarządu firmy Budner

Rada nadzorcza spółki Budner, jednej z kluczowych firm działających na rynku budowlanym w Polsce, podczas ostatniego posiedzenia powołała Roberta Jelonka na stanowisko członka zarządu.

REKLAMA

Robert Jelonek związany jest z branżą budownictwa od 19 lat. To specjalista w zakresie budownictwa, o wieloletnim dorobku inżynierskim. W Budner pracuje od 2013 r. jako dyrektor ds. handlowych, będąc odpowiedzialnym za podtrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi kontrahentami i zdobywanie nowych kontraktów.

Ukończył Politechnikę Warszawską na wydziale Inżynierii Lądowej. Wcześniej był związany z Mostostal Warszawa.

Zarząd Budner tworzą ponadto osoby od wielu lat czynnie uczestniczące w procesie jej rozwoju i kształtowania - Leszek Stankiewicz, wiceprezes d/s finansowych, Jarosław Brzozowski, członek zarządu d/s operacyjnych. Stanowisko prezesa zarządu zajmuje Bastiaan Anthonie Izelaar. Założycielem i właścicielem firmy jest Łukasz Komornicki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA