PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiana w zarządzie Sfinks Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 lis 2015 10:18

Zmiana w zarządzie Sfinks Polska Restauracja Sphinx

Bogdan Bruczko został nominowany przez radę nadzorczą Sfinks Polska na stanowisko wiceprezesa zarządu firmy.

REKLAMA

Bogdan Buczko obejmie stanowisko z dniem 1 grudnia br.

Bogdan Bruczko pełni obecnie funkcję prezesa zarządu w spółkach z branży gastronomicznej - Shanghai Express oraz W-Z.Pl. W latach 2009 - 2014 sprawował funkcję wiceprezesa zarządu Sfinks Polska.

Zanim rozpoczął karierę w grupie kapitałowej Sfinks był związany z bankowością. W latach 2000 - 2009 pracował w Dominet SA oraz w Dominet Banku, gdzie od 2006 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Odpowiadał za Pion Kredytów, Pion Operacji, w tym za obsługę klienta i zarządzanie jakością w sieci placówek. Nadzorował także realizację celów sprzedażowych, w tym zajmował się rozbudowywaniem działalności banku o pośrednictwo kredytowe. Wcześniej pełnił m.in. funkcje dyrektora Departamentu Ryzyka Kredytowego i zastępcy dyrektora w Departamencie Windykacji. Ukończył Finanse i Bankowość na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA