PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany kadrowe na czele HB Reavis

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 wrz 2017 12:31

Zmiany kadrowe na czele HB Reavis Jadwiga Kosińska

Jadwiga Kosińska objęła stanowisko Country Construction Officer w firmie deweloperskiej HB Reavis Poland. Od września br. zarządza pracami 50-osobowego zespołu koordynującego budowę kluczowych inwestycji firmy w Warszawie. Dotychczasowy szef HB Reavis Construction w Polsce – Jan Hübner – objął funkcję prezesa zarządu HB Reavis na Węgrzech.

REKLAMA

HB Reavis Construction to wyspecjalizowana spółka odpowiedzialna za zarządzanie procesami budowlanymi związanymi ze wszystkimi inwestycjami realizowanymi w ramach Grupy HB Reavis. W Warszawie HB Reavis Construction jest generalnym wykonawcą takich projektów jak Varso, West Station czy planowana inwestycja przy ul. Burakowskiej.

- HB Reavis Construction odgrywa kluczową rolę w zintegrowanym modelu biznesowym naszej Grupy, zapewniając bezpośredni, profesjonalny nadzór nad prowadzonymi budowami. Obecnie w Polsce wznosimy lub mamy w przygotowaniu budynki o łącznej powierzchni około 230 tys. mkw. Witając Jadwigę na pokładzie, jestem przekonany, że jej znakomite doświadczenie pomoże nam sprawnie realizować nasze plany, tworząc budynki najwyżej jakości, przyjazne ludziom – mówi Stanislav Frnka, prezes zarządu HB Reavis Poland.

Przed dołączeniem do HB Reavis, Jadwiga Kosińska kierowała zespołem budowlanym w Vastint Poland, gdzie odpowiadała m.in. za budowę biurowców Business Garden. Wcześniej związana była z firmą HOCHTIEF Polska. Jest absolwentką kierunku Budownictwo na Politechnice Warszawskiej oraz studiów Executive MBA na Uniwersytecie Illinois w Urbana-Champaign.

– Cieszę się, że mogę być częścią dynamicznej firmy, która w ciągu kilku lat stała się jednym z wiodących graczy na polskim rynku nieruchomości. Udział w powstawaniu tak spektakularnych miejsc jak Varso, a także innowacyjne podejście biznesowe HB Reavis, to doskonałe wyzwanie dla każdego profesjonalisty. Wierzę, że będę mógła przyczynić się do kolejnych sukcesów firmy w Polsce – komentuje Jadwiga Kosińska.

Przez ostatnie pięć lat, działalnością HB Reavis Construction w Polsce kierował Jan Hübner, który z powodzeniem nadzorował budowę zrealizowanych tu przez Grupę biurowców o łącznej powierzchni 250 000 mkw. do wynajęcia. Od września objął on funkcję prezesa zarządu HB Reavis na Węgrzech, gdzie rozpoczęła się właśnie budowa inwestycji Agora w Budapeszcie. Przed dołączeniem do HB Reavis Group w 2010 roku, Jan Hübner pracował jako Project Manager w CTP Invest oraz w czeskiej pracowni architektonicznej K4. Jest absolwentem kierunku Budownictwo i Ekonomia na Politechnice w Brnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA