PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany kadrowe w Savills

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 wrz 2014 14:35

Zmiany kadrowe w Savills

Od 1 października 2014 roku Mark Ridley, obecnie dyrektor generalny na Wielką Brytanię, będzie dodatkowo nadzorował europejskie operacje firmy na stanowisku dyrektora generalnego Savills na Wielką Brytanię i Europę.

REKLAMA

Ta zmiana jest wynikiem objęcia przez Borja Sierrę, obecnie CEO na Europę, nowego, strategicznego stanowiska w Savills Studley. Jako szef amerykańskich rynków kapitałowych z siedzibą w Nowym Jorku, Borja skoncentruje się na rozwoju biznesu wspólnie z istniejącymi zespołami Savills Studley. Borja Sierra dołączył do Savills w 1998 roku, Przez 10 lat prowadził biuro firmy w Hiszpanii, po czym w 2008 roku został przeniesiony do Nowego Jorku, gdzie stanął na czele zespołu inwestycji transgranicznych. W 2010 roku został dyrektorem generalnym Savills na Europę.

Jeremy Helsby, dyrektor generalny Savills Plc, komentuje: "Niedawne przejęcie Studley miało niezmiernie pozytywny wpływ na naszą działalność. Już widzimy korzyści płynące z tej współpracy dla Wielkiej Brytanii, Europy i Azji. Dlatego teraz rozważamy ściślejszą integrację Wielkiej Brytanii i europejskich oddziałów firmy, żeby móc dalej usprawniać usługi, które świadczymy dla naszych klientów.

„W związku z poprawą sytuacji na rynkach europejskich, istnieje potrzeba zawężenia współpracy pomiędzy Wielką Brytanią a Europą i rozwijania wielu z naszych kluczowych operacji, aby jak najlepiej skorzystać na ożywieniu. Mark Ridley w swojej nowej roli jako dyrektor generalny obu rynków, jest odpowiednią osobą zdolną do osiągnięcia tych celów, biorąc pod uwagę jego rozległe doświadczenie w prowadzeniu komercyjnego pionu firmy od 2008 roku, a także udanej integracji naszych dwóch spółek w Wielkiej Brytanii w styczniu 2013 roku."

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA