PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany kadrowe w Savills

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 wrz 2014 14:35

Zmiany kadrowe w Savills

Od 1 października 2014 roku Mark Ridley, obecnie dyrektor generalny na Wielką Brytanię, będzie dodatkowo nadzorował europejskie operacje firmy na stanowisku dyrektora generalnego Savills na Wielką Brytanię i Europę.

REKLAMA

Ta zmiana jest wynikiem objęcia przez Borja Sierrę, obecnie CEO na Europę, nowego, strategicznego stanowiska w Savills Studley. Jako szef amerykańskich rynków kapitałowych z siedzibą w Nowym Jorku, Borja skoncentruje się na rozwoju biznesu wspólnie z istniejącymi zespołami Savills Studley. Borja Sierra dołączył do Savills w 1998 roku, Przez 10 lat prowadził biuro firmy w Hiszpanii, po czym w 2008 roku został przeniesiony do Nowego Jorku, gdzie stanął na czele zespołu inwestycji transgranicznych. W 2010 roku został dyrektorem generalnym Savills na Europę.

Jeremy Helsby, dyrektor generalny Savills Plc, komentuje: "Niedawne przejęcie Studley miało niezmiernie pozytywny wpływ na naszą działalność. Już widzimy korzyści płynące z tej współpracy dla Wielkiej Brytanii, Europy i Azji. Dlatego teraz rozważamy ściślejszą integrację Wielkiej Brytanii i europejskich oddziałów firmy, żeby móc dalej usprawniać usługi, które świadczymy dla naszych klientów.

„W związku z poprawą sytuacji na rynkach europejskich, istnieje potrzeba zawężenia współpracy pomiędzy Wielką Brytanią a Europą i rozwijania wielu z naszych kluczowych operacji, aby jak najlepiej skorzystać na ożywieniu. Mark Ridley w swojej nowej roli jako dyrektor generalny obu rynków, jest odpowiednią osobą zdolną do osiągnięcia tych celów, biorąc pod uwagę jego rozległe doświadczenie w prowadzeniu komercyjnego pionu firmy od 2008 roku, a także udanej integracji naszych dwóch spółek w Wielkiej Brytanii w styczniu 2013 roku."

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA