PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany na szczycie Axi Immo

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 lip 2017 13:45

Zmiany na szczycie Axi Immo Anna Głowacz

Z początkiem lipca na stanowisko Head of Industrial – Leasing Agency została nominowana Anna Głowacz, dotychczas Partner Spółki, Associate Director Industrial & Logistic i szef śląskiego oddziału Axi Immo. Zastąpi ona w tej roli Renatę Osiecką, która dotąd łączyła funkcje partner zarządzającej i dyrektora działu magazynowego. Anna Głowacz będzie odpowiadać za zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem najmu, a także budowanie i wzmacnianie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.

REKLAMA

Anna Głowacz dołączyła do zespołu Axi Immo w 2011 roku obejmując stanowisko Associate Director Industrial & Logistic, równocześnie otwierając oddział Axi Immo w Katowicach i przyjmując nominację na jego dyrektora. Na Śląsku wspierała rozwój firmy Axi Immo biorąc aktywny udział w transakcjach najmu oraz nabycia nieruchomości magazynowych i przemysłowych, jak  również zarządzając zespołem konsultantów aktywnych w południowej Polsce. Pracowała przy podpisaniu umów z wieloma renomowanymi najemcami.

- Axi Immo dynamicznie się rozwija, dlatego potrzebujemy doświadczonych i silnych liderów. Anna to osoba, która jest ważnym filarem naszej firmy, ma duże zasługi w tworzeniu jej sukcesów oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dlatego jest dla nas naturalnym wyborem na stanowisko szefa działu Industrial. Jestem przekonana, że ta nominacja przysłuży się dalszemu rozwojowi Axi Immo - wyjaśnia Renata Osiecka,partner zarządzająca Axi Immo.

- Nominacja na stanowisko Head of Industrial – Leasing Agency jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i jednocześnie wyzwaniem. Przejmując stanowisko dyrektora zespołu Industrial za cel stawiam sobie utrzymanie a nawet wzrost wysokiej pozycji Axi Immo w polskim sektorze magazynowym. Jestem przekonana, że razem z tak zaangażowanym i kompetentnym zespołem osiągniemy jeszcze więcej - mówi Anna Głowacz.

Nowa dyrektor działu Industrial związana jest z branżą nieruchomości przemysłowych od ponad 10 lat. Przed dołączeniem do zespołu Axi Immo była aktywna na rynku nieruchomości komercyjnych, gdzie zdobywała doświadczenie agencyjne, również na stanowiskach dyrektorskich. Anna Głowacz jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie i kurs CCIM.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA