PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany organizacyjne w elbfonds

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 mar 2014 16:58

Spółka elbfonds poinformowała o podjęciu działań reorganizacyjnych wobec spółek operacyjnych, które mają na celu dostosowanie i budowanie na nowo ich struktury dla polepszenia obsługi swoich inwestorów i klientów.

REKLAMA

- Struktury polskich spółek będących operacyjnymi jednostkami spółki elbfonds Hamburg, ulegają nieustannemu wzmocnieniu w zakresie wynajmu powierzchni, marketingu, zarządzania nieruchomościami i controllingu. W przyszłości odpowiednie działania będą zarządzane przez wewnętrzny zespół specjalistów i starannie wybranych partnerów zewnętrznych - czytamy w komunikacie.

Od lutego br. wszelkie działania związane z najmem powierzchni zostały włączone do struktury Działu Najmu, kierowanego przez Kingę Kozłowską. Do zespołu elbfonds dołączyła Anna Spychalska-Grzeszek, obejmując funkcję dyrektor Działu Marketingu.

Trwają też rozmowy o współpracy z fachowcami oraz potencjalnymi nowymi partnerami outsourcingowymi.

Z dniem 12. marca br. nastąpiła też zmiana na stanowisku kierownik Działu Techniczno-Budowlanego. Ireneusz Kukla zastąpił na tym stanowisku Mariusza Kelles-Krauz, który zdecydował się na kontynuowanie swojej zawodowej kariery poza strukturą spółki elbfonds. Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA