PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany organizacyjne w elbfonds

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 mar 2014 16:58

Spółka elbfonds poinformowała o podjęciu działań reorganizacyjnych wobec spółek operacyjnych, które mają na celu dostosowanie i budowanie na nowo ich struktury dla polepszenia obsługi swoich inwestorów i klientów.

REKLAMA

- Struktury polskich spółek będących operacyjnymi jednostkami spółki elbfonds Hamburg, ulegają nieustannemu wzmocnieniu w zakresie wynajmu powierzchni, marketingu, zarządzania nieruchomościami i controllingu. W przyszłości odpowiednie działania będą zarządzane przez wewnętrzny zespół specjalistów i starannie wybranych partnerów zewnętrznych - czytamy w komunikacie.

Od lutego br. wszelkie działania związane z najmem powierzchni zostały włączone do struktury Działu Najmu, kierowanego przez Kingę Kozłowską. Do zespołu elbfonds dołączyła Anna Spychalska-Grzeszek, obejmując funkcję dyrektor Działu Marketingu.

Trwają też rozmowy o współpracy z fachowcami oraz potencjalnymi nowymi partnerami outsourcingowymi.

Z dniem 12. marca br. nastąpiła też zmiana na stanowisku kierownik Działu Techniczno-Budowlanego. Ireneusz Kukla zastąpił na tym stanowisku Mariusza Kelles-Krauz, który zdecydował się na kontynuowanie swojej zawodowej kariery poza strukturą spółki elbfonds. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA