PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany personalne w dziale komunikacji i marketingu firmy Skanska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 sty 2012 16:48

Firma Skanska, deweloper "zielonych" budynków biurowych, poinformowała o zmianach personalnych w dziale komunikacji i marketingu. Na stanowisko dyrektora ds. komunikacji i marketingu w Skanska Commercial Development Europe awansowano Sylwię Kruszyniewicz. Na stanowisku managera ds. komunikacji i marketingu zastąpił ją Jakub Zagórski, który dołączył do zespołu Skanska Property Poland.

REKLAMA

Sylwia Kruszyniewicz na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój strategii marketingowej dla inwestycji biurowych w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Wcześniej zajmowała się koordynacją działań komunikacyjnych Skanska Property Poland i budowaniem wizerunku firmy jako dewelopera zielonych budynków biurowych. Sylwia Kruszyniewicz jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego w specjalności ekonomia międzynarodowa oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w zakresie public relations i strategicznego komunikowania w firmach.

Jakub Zagórski wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe pracując dla firmy Microsoft jako project manager i konsultant w zakresie technologii i biznesu. Przez ostatnie trzy lata zajmował się zarządzaniem projektami, sprzedażą i marketingiem. Z sukcesem wprowadził na polski rynek trzy produkty z branży IT. Jakub Zagórski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył również studia Canadian MBA organizowane przez Szkołę Główną Handlową.

Skanska Property Poland działająca w Polsce od 1997 r. jest deweloperem "zielonych" budynków biurowych.

Zrealizowane inwestycje firmy to między innymi pierwsze w Polsce biurowce wyróżnione certyfikatem EU GreenBuilding: Deloitte House
i Marynarska Point w Warszawie oraz Grunwaldzki Center we Wrocławiu. Wszystkie inwestycje biurowe Skanska Property Poland są poddawane certyfikacji zarówno w systemie LEED, a także w systemie EU GreenBuilding.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA