PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany personalne w dziale komunikacji i marketingu firmy Skanska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 sty 2012 16:48

Firma Skanska, deweloper "zielonych" budynków biurowych, poinformowała o zmianach personalnych w dziale komunikacji i marketingu. Na stanowisko dyrektora ds. komunikacji i marketingu w Skanska Commercial Development Europe awansowano Sylwię Kruszyniewicz. Na stanowisku managera ds. komunikacji i marketingu zastąpił ją Jakub Zagórski, który dołączył do zespołu Skanska Property Poland.

REKLAMA

Sylwia Kruszyniewicz na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój strategii marketingowej dla inwestycji biurowych w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Wcześniej zajmowała się koordynacją działań komunikacyjnych Skanska Property Poland i budowaniem wizerunku firmy jako dewelopera zielonych budynków biurowych. Sylwia Kruszyniewicz jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego w specjalności ekonomia międzynarodowa oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w zakresie public relations i strategicznego komunikowania w firmach.

Jakub Zagórski wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe pracując dla firmy Microsoft jako project manager i konsultant w zakresie technologii i biznesu. Przez ostatnie trzy lata zajmował się zarządzaniem projektami, sprzedażą i marketingiem. Z sukcesem wprowadził na polski rynek trzy produkty z branży IT. Jakub Zagórski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył również studia Canadian MBA organizowane przez Szkołę Główną Handlową.

Skanska Property Poland działająca w Polsce od 1997 r. jest deweloperem "zielonych" budynków biurowych.

Zrealizowane inwestycje firmy to między innymi pierwsze w Polsce biurowce wyróżnione certyfikatem EU GreenBuilding: Deloitte House
i Marynarska Point w Warszawie oraz Grunwaldzki Center we Wrocławiu. Wszystkie inwestycje biurowe Skanska Property Poland są poddawane certyfikacji zarówno w systemie LEED, a także w systemie EU GreenBuilding.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA