PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany personalne w Maylandzie

  • Autor: propertynews.pl
  • 20 kwi 2017 11:44

Zmiany personalne w Maylandzie Marek Ciszewski, dyr. krakowskiej Serenady

W kluczowych centrach handlowych Maylandu doszło do zmian na najważniejszych stanowiskach.

REKLAMA

Dyrektorem powstającej w Krakowie Serenady został Marek Ciszewski dotychczas kierujący gdyńską Rivierą. W nadmorskim gigancie zastąpił go Tomasz Hofman, zarządzający dotąd warszawskimi Złotymi Tarasami.

- Zmiany na najważniejszych stanowiskach związanych z zarządzaniem dużymi projektami  handlowymi to naturalny proces. Na tak wysokim szczeblu menedżerskim niezbędne są unikalne predyspozycje i ogromne doświadczenie, które spotkają się z naszymi oczekiwaniami. W tym przypadku nasz klucz był prosty: sukces w poprzednim miejscu pracy — mówi Maciej Kiełbicki, dyrektor generalny Mayland Real Estate.

Najważniejsze zadanie związane z nowym stanowiskiem Marka Ciszewskiego to przede wszystkim otwarcie Serenady. Nowy dyrektor krakowskiego centrum jest znany na rynku od lat. Z branżą związany jest od 1998 roku. Zajmował się zarówno wynajmem lokali handlowych i podpisywaniem umów z krajowymi oraz zagranicznymi firmami handlowymi jak i zarządzaniem nowoczesnymi galeriami. Z zespołem Steen&Strom tworzył pierwsze centra handlowe w Polsce (Targówek, Reduta, Plejada Bytom, Plejada Sosnowiec). Jako regionalny dyrektor wynajmu, a później członek zarządu i dyrektor ds. marketingu i wynajmu spółki zarządczej uczestniczył w projekcie Silesia City Center. W 2013 r. objął funkcję dyrektora Centrum Handlowego Riviera w Gdyni. Zaufanie, jakim Mayland obdarzył go powierzając mu Rivierę, zaowocowało sukcesem placówki i uznaniem w krajowej rywalizacji. W 2016 roku na gali CEE Retail Awards otrzymał nagrodę dla Dyrektora Roku 2016. Wdrożona przez jego zespół strategia komunikacji Riviery została w ubiegłym roku nominowana także, jako pierwsza w historii strategia polskiego centrum handlowego, do najważniejszej nagrody branży marketingowej – Effie Awards 2016 w kategorii retail.

Tomasz Hofman, który został dyrektorem gdyńskiej Riviery jest doświadczonym menadżerem centrów handlowych, posiadającym wiedzę z zakresu handlu i operacji logistycznych. Nowe stanowisko w Rivierze to dla niego kolejne wyzwanie. Zanim rozpoczął karierę w zarządzaniu centrami handlowymi, odpowiadał za przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowych w firmach z branży FMCG. 

Od 10 lat pracuje dla swoich klientów nad zwiększaniem wartości ich centrów handlowych. W 2010 roku, jako zarządca Centrum Handlowego Piast (obecnie Atrium Molo) w Szczecinie, miał duży wkład w przebudowę i proces rebrandingu obiektu przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłego funkcjonowania centrum. Był zaangażowany w każdy  etap  przebudowy, począwszy od zarządzania kosztami procesu, poprzez kontrolę czasową projektu, koordynację najemców i sfinalizowanie procesu rebrandingu.

W 2012 roku został dyrektorem Złotych Tarasów w Warszawie.  Zakres jego obowiązków obejmował nie tylko bieżące  zarządzanie obiektem, ale również optymalizację kosztową i jakościową oferowanych usług, koordynację administracji, działania marketingowe oraz techniczno-operacyjne, przyczyniające się do zwiększenia jakości oferowanych usług.

Podobał się artykuł? Podziel się!
PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA