PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w dziale komunikacji i marketingu Skanska Commercial Development

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 kwi 2014 09:07

Zmiany w dziale komunikacji i marketingu Skanska Commercial Development

Jakub Zagórski obejmuje stanowisko managera ds. zrównoważonego rozwoju w Skanska Commercial Development Europe (CDE). Jego dotychczasową funkcję, czyli stanowisko managera ds. komunikacji i marketingu, obejmie Anna Wiśniewska.

REKLAMA

Jakub Zagórski w nowej roli będzie zajmował się wdrożeniem strategii zrównoważonego rozwoju Skanska i innowacyjnego podejścia do projektowania obiektów biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako manager ds. zrównoważonego rozwoju będzie odpowiadał za rynek polski, czeski, węgierski i rumuński. Jakub dołączył do Skanska w 2011 roku. Odpowiadał dotąd za strategię komunikacyjną firmy oraz przygotowywanie, wdrażanie i kontrolę realizacji planów marketingowych. Na dotychczasowym stanowisku managera ds. komunikacji i marketingu zastąpi go Anna Wiśniewska, która wcześniej pełniła funkcję koordynatora ds. marketingu.

Dotychczas Jakub zajmował się m.in. zarządzaniem marketingowym, głównie w obszarze internetu i mediów społecznościowych. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył także program MBA Szkoły Głównej Handlowej realizowany we współpracy z University of Quebec at Montreal.

Anna Wiśniewska, od 1 kwietnia manager ds. komunikacji i marketingu w Skanska CDE, dołączyła do firmy w 2011 roku. Dotychczas, jako specjalista ds. marketingu, a następnie koordynator ds. marketingu odpowiadała za takie projekty biurowe firmy, jak Green Corner w Warszawie, Green Horizon w Łodzi oraz Green Towers we Wrocławiu. Przez ostatni rok zajmowała się także komunikacją zewnętrzną.

W nowej roli będzie odpowiadała za zespół komunikacji i marketingu w Polsce oraz koordynację działań marketingowych firmy w pozostałych krajach, gdzie działa spółka - w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Do jej obowiązków będzie należeć zarówno komunikacja wewnętrzna, zewnętrzna, jak i działania marketingowe dla projektów biurowych Skanska. Anna jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła także stypendium w Northeastern Illinois University w Chicago.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA