PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w Europtimie

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 mar 2017 14:03

Zmiany w Europtimie Iain Leyden, dyrektor regionalny Europtima

Europtima ma nowego dyrektora regionalnego na Europę Środkową i Wschodnią. W marcu bieżącego roku stanowisko w Warszawie objął Iain Leyden.

REKLAMA

– Po długich i wnikliwych poszukiwaniach znaleźliśmy właściwą osobę, która pokieruje naszą działalnością w Europie Środkowo-Wschodniej – oznajmił Sandy McMillan, dyrektor niewykonawczy. – Wybór Iaina na nowego dyrektora regionalnego przyczyni się do zwiększenia naszych szans na rynku i zapewni nam dalszy rozwój. Spoglądamy więc teraz w przyszłość z jeszcze większym optymizmem – dodał McMillan.

Iain Leyden ma ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami. Pracował w branży nieruchomości komercyjnych w Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Uzyskał dyplom Uniwersytetu w Glasgow w dziedzinie kosztorysowania budowlanego. Jest także członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (Royal Institution of Chartered Surveyors – RICS).

Nowo mianowany dyrektor mieszka w Polsce od 15 lat. W tym okresie prowadził własną firmę doradczą w branży budowlanej i piastował stanowiska wyższego szczebla w międzynarodowych przedsiębiorstwach w sektorze nieruchomości.

– Jest mi niezmiernie miło, że dołączyłem do zespołu Europtimy, firmy wysoko cenionej za profesjonalizm i doskonałą jakość świadczonych usług.  Cieszę się, że będę miał udział we wzmocnieniu pozycji firmy w Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział Iain, obejmując nowe stanowisko – na moją decyzję miały wpływ zarówno wizja i strategia Prezesa firmy Gaby’ego Tayoun jaki również przekonanie, że będę częścią sprawnego zespołu zarządzającego tutaj w Polsce”.

Sandy McMillan będzie w dalszym ciągu aktywnie angażował się w prace spółki, pomagając jako doradca Zarządu w tworzeniu długookresowej strategii i w pracach rozwojowych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA