PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w kierownictwie Neinver Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 lip 2012 12:11

Zmiany w kierownictwie Neinver Polska

Agata Brzezińska objęła stanowisko Country Managera w spółce Neinver i będzie kierowała wszystkimi operacjami firmy w Polsce, piastując jednocześnie stanowisko dyrektora ds. najmu. Obowiązki przejęła od Barbary Topolskiej, która awansowała na stanowisko Chief Operations Officer w międzynarodowej strukturze Grupy.

REKLAMA

Agata Brzezińska pracuje w Neinver Polska od 2005 roku, a z branżą nieruchomości jest związana od 11 lat. Nowa Country Manager kierowała w ostatnich latach procesem komercjalizacji flagowych inwestycji - poznańskiej Galerii Malta i powstającej Galerii Katowickiej, a także funkcjonującego od jesieni ubiegłego roku Futura Park Kraków. Agata Brzezińska odpowiadała za planowanie i wdrażanie strategii oraz rozwoju centrów outlet Factory na polskim rynku, w tym powstającego właśnie Factory Warszawa Annopol.

Barbara Topolska dołączyła do firmy Neinver w 2003 roku jako dyrektor zarządzający Neinver Polska. Odpowiadała za rozwój firmy na nowych rynkach działalności, w szczególności w sektorach powierzchni handlowych i biurowych. Z sektorem nieruchomości związana jest już od 15 lat. Przed podjęciem pracy w Neinver była zatrudniona w Commercial Union. Objęła tę posadę po odejściu z firmy GBS, gdzie pracowała na stanowisku dyrektora ds. Leasingu.

Centra handlowe Neinver działają w Polsce od 10 lat. W 2002 roku firma uruchomiła pierwsze w naszym kraju centrum typu outlet - Factory Warszawa Ursus. Obecnie w portfolio Neinver Polska znajdują się cztery centra wyprzedażowe w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu, dwa autorskie koncepty sprzedażowe Futura Park we Wrocławiu i Krakowie oraz poznańska Galeria Malta.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA