PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w nadzorze PHN

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 06 gru 2016 08:26

Zmiany w nadzorze PHN Fot. Fotolia

Z rady nadzorczej PHN odwołano Jacka Chwalenia, Oliwer Koszowskiego i Bartłomieja Prusa. Ich miejsce zajmą: Agnieszka Zielińska-Kułaga, Damian Kocot i Jarosław Olejniczak.

REKLAMA

Agnieszka Zielińska-Kułaga jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji. W 1996 r. pozytywnie zdała egzamin sędziowski przed Komisją Egzaminacyjną w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie, a w 1998 r. pozytywnie zdała egzamin radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Bankowość i Innowacje Finansowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Jest Wiceprezesem Zarządu w Towarzystwie Zarządzającym SKOK Sp. z o.o. oraz sekretarzem Rady Nadzorczej w e-Card S.A. W latach 2003-2015 była sekretarzem Rady Nadzorczej w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych S.A.

Damian Kocot jest doktorem nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończył również Akademię Ekonomiczną w Katowicach na kierunku Finansowe i Bankowość. Od 2014 r. był Adiunktem w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu, a od 2015 r. jest Adiunktem w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. W latach 2005-2011 współpracował m.in. z Górnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. Brał udział w licznych kursach i szkoleniach jako uczestnik i jako trener, doradca, ekspert oraz jest autorem wielu publikacji naukowych.

Jarosław Olejniczak jest doktorem nauk ekonomicznych i absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Finansów i Statystyki. Jest Kierownikiem Zakładu Informatycznych Systemów Zarządzania w Instytucie Systemów Informatycznych w Wojskowej Akademii Technicznej gzie pracuje jako Adiunkt oraz wykładowcą w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej w Szkole Głównej Handlowej. W latach 2004-2011 był Kierownikiem Zakładu Systemów Informacyjnych w Katedrze Informatyki Gospodarczej. W latach 2007-2009 świadczył usługi ekspercie dla PKP CARGO S.A., a w latach 1991 - 2001 współpracował z Oracle Polska Sp. z o.o. Jest członkiem Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej (NTIE) oraz Członkiem PLAIS (The Polish Association for Information Systems).
 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA