PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w nadzorze PHN

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 06 gru 2016 08:26

Zmiany w nadzorze PHN Fot. Fotolia

Z rady nadzorczej PHN odwołano Jacka Chwalenia, Oliwer Koszowskiego i Bartłomieja Prusa. Ich miejsce zajmą: Agnieszka Zielińska-Kułaga, Damian Kocot i Jarosław Olejniczak.

REKLAMA

Agnieszka Zielińska-Kułaga jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji. W 1996 r. pozytywnie zdała egzamin sędziowski przed Komisją Egzaminacyjną w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie, a w 1998 r. pozytywnie zdała egzamin radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Bankowość i Innowacje Finansowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Jest Wiceprezesem Zarządu w Towarzystwie Zarządzającym SKOK Sp. z o.o. oraz sekretarzem Rady Nadzorczej w e-Card S.A. W latach 2003-2015 była sekretarzem Rady Nadzorczej w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych S.A.

Damian Kocot jest doktorem nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończył również Akademię Ekonomiczną w Katowicach na kierunku Finansowe i Bankowość. Od 2014 r. był Adiunktem w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu, a od 2015 r. jest Adiunktem w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. W latach 2005-2011 współpracował m.in. z Górnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. Brał udział w licznych kursach i szkoleniach jako uczestnik i jako trener, doradca, ekspert oraz jest autorem wielu publikacji naukowych.

Jarosław Olejniczak jest doktorem nauk ekonomicznych i absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Finansów i Statystyki. Jest Kierownikiem Zakładu Informatycznych Systemów Zarządzania w Instytucie Systemów Informatycznych w Wojskowej Akademii Technicznej gzie pracuje jako Adiunkt oraz wykładowcą w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej w Szkole Głównej Handlowej. W latach 2004-2011 był Kierownikiem Zakładu Systemów Informacyjnych w Katedrze Informatyki Gospodarczej. W latach 2007-2009 świadczył usługi ekspercie dla PKP CARGO S.A., a w latach 1991 - 2001 współpracował z Oracle Polska Sp. z o.o. Jest członkiem Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej (NTIE) oraz Członkiem PLAIS (The Polish Association for Information Systems).
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA