PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w nadzorze S+B Gruppe

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 gru 2016 10:55

Zmiany w nadzorze S+B Gruppe fot. Fotolia

Christof Papousek, dyrektor wykonawczy Cineplexx Kinobetriebe GmbH, został wybrany nowym członkiem rady nadzorczej S+B Gruppe.

REKLAMA

Razem z przewodniczącym rady nadzorczej, Alfredem Michaelem Beckiem, wiceprzewodniczącym Christianem Böhmem, członkiem rady nadzorczej Günterem Schertlerem oraz członkami zarządu, którymi są Franz Paul Bauer, Wolfdieter Jarisch oraz Reinhard Schertler, będzie odpowiedzialny za przyszłość S+B Gruppe.

S+B Gruppe oraz Christof Papousek od roku 2011 zaangażowani są ww wspólny projekt. Prywatny deweloper przejął od grupy Cineplexx budynek znajdujący się przy moście Reichsbrücke nad Dunajem. W najbliższym czasie nad rzeką Dunaj powstanie bulwar, w sercu którego znajdować się będzie nowoczesny apartamentowiec o nazwie ‘Danube Flats’.

Christof Papousek jest dyrektorem wykonawczym Cineplexx Kinobetriebe GmbH, należącego do Constantin Film-Holding i wszystkich innych firm tej grupy. Firma Cineplexx International GmbH została założona w 2008 w celach ekspansji zagranicznej. Christof Papousek pełnił funkcję partnera zarządzającego. Jest również współwłaścicielem firmy i jej filii.

S+B Gruppe AG to prywatny deweloper z przedstawicielstwami w Wiedniu, Pradze, Bukareszcie i Warszawie, który od ponad 30 lat realizuje kompleksowe projekty jako inwestor i generalny wykonawca w całej Europie. Zespół S+B specjalizuje się w planowaniu i realizacji projektów architektonicznych, zarządzaniu komercyjnym i wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości obiektów. W chwili obecnej prowadzone są liczne projekty w Europie Środkowej i Wschodniej. Do tej pory zrealizowano inwestycje o łącznej wartości ponad 3 miliardów euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA