PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w NAI Estate Fellows

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 lis 2015 08:04

Zmiany w NAI Estate Fellows Bartosz Pustuł, prezes zarządu NAI Estate Fellows

Nowi pracownicy dołączają do zespołu NAI Estate Fellows. Ma to pozwolić na zwiększenie obszarów kompetencyjnych firmy.

REKLAMA

Do zespołu NAI Estate Fellows dołączyły trzy nowe osoby: Bartosz Miecznikowski oraz Zofia Zabost. Będą odpowiedzialni za rozwój bazy danych firmy oraz wsparcie administracyjne Działu Pośrednictwa. Paulina Lis wspierać będzie działania biura regionalnego firmy w Łodzi związane z wynajmem powierzchni biurowych.

Ponadto w dziale zarządzania nieruchomościami Maciej Brzeziński awansował na stanowisko Starszego Zarządcy Nieruchomości natomiast w Dziale Pośrednictwa Justyna Stelmach awansowała na stanowisko Starszego Negocjatora.

- Maciej i Justyna są związani z NAI Estate Fellows od 2013 i przez cały te okres wykazali się ogromnym zaangażowaniem. Maciej jest zarządcą nieruchomości Konstruktorska Business Centre oraz koordynatorem portfolio nieruchomości należących do firmy HB Reavis, których zarządcą jest NAI Estate Fellows. Justyna obsługuje proces sprzedaży portfolio nieruchomości dla klientów instytucjonalnych z sektora nieruchomości oraz ubezpieczeń. Zatrudnienia są związane z rozwojem nowej usługi na rynku najmu nieruchomości komercyjnych, która jest w fazie wdrożenia i już wkrótce będzie oferowana naszym klientom – mówi Bartosz Pustuł, prezes zarządu NAI Estate Fellows.

NAI Estate Fellows istnieje na polskim rynku od 2008 roku i oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Firma w Polsce posiada pięć biur w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Zarządca właściciela 2015-11-26 11:31:19
    W przypadku tej firmy zarządzanie nieruchomościami powinno się pisać w cudzysłowu. Takiego zaniżania cen rynkowych i fatalnej jakości pracy nie było nawet w ŚP King Sturgu. Ewentualnie zamiast słowa zarządzanie proponuję używać "przekierowywanie maili", bo nic więcej nie robicie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA