PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w polskim zespole Grupy Goodman

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 cze 2012 12:43

Zmiany w polskim zespole Grupy Goodman

Grupa Goodman ogłosiła zmiany w swoim polskim zespole. Błażej Ciesielczak awansował na stanowisko Regional Director Poland, a Maciej Madejak został Head of Business Development for Poland.

REKLAMA

Błażej Ciesielczak pracuje w Goodman od czterech lat, gdy dołączył do Grupy na stanowisko Country Manager Poland. W Polsce nadzoruje działania operacyjne, a także jest odpowiedzialny za działalność Grupy. Ma bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy w sektorze nieruchomości i w branży budowlanej. Zanim dołączył do Goodman, pracował jako Country Manager w Segro w Polsce.

Maciej Madejak dołączył do Goodman w styczniu 2011 roku. Wcześniej pracował w ProLogis, gdzie przez 11 lat piastował różne stanowiska, a bezpośrednio przed zmianą pracodawcy zajmował pozycję First Vice President, Market Officer Poland.

- Goodman jest deweloperem logistycznym numer jeden w skali całego rynku europejskiego. Obecnie skupiamy się na tym, aby osiągnąć tę pozycję również w Polsce. Awanse w polskim zespole odzwierciedlają zaufanie, jakim darzymy nasz zespół oraz są sygnałem, że z pełnym zaangażowaniem rozwijamy tu naszą działalność - mówi Danny Peeters, CEO Goodman Continental Europe.

W Polsce Goodman rozpoczął działalność w 2005 roku. Grupa jest właścicielem oraz zarządzającym nieruchomościami zlokalizowanymi w różnych miejscach w Polsce o łącznej powierzchni 252 000 mkw. i wykorzystywanych przez takich klientów jak Whirlpool i DHL. Obecnie portfolio Grupy w Polsce jest wynajęte w 100 proc.

Obecnie Goodman buduje w Polsce 13 500 mkw. powierzchni magazynowej. Grupa posiada również grunty pod kolejne inwestycje, na których może wybudować 875 000 mkw. obiektów.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA