PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w radzie nadzorczej PHN

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lut 2016 07:54

Zmiany w radzie nadzorczej PHN Kaskada

Ministerstwo Skarbu dokonało kolejnych roszad we władzach Polskiego Holdingu Nieruchomości. Do rady nadzorczej dołączyły cztery nowe osoby, a dwaj dotychczasowi członkowie zostali odwołani.

REKLAMA

Z rady nadzorczej odszedł Krzysztof Melnarowicz i Marcin Marczuk.

Zgromadzenie akcjonariuszy powołało jednocześnie do rady cztery nowe osoby: Mikołaja Handschke, Jacka Chwalenia, Jerzego Wala oraz Oliwera Koszowskiego.

Mikołaj Handschke jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) na kierunku finanse i bankowość. Jest doktorem nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Współpracuje jako wykładowca z wieloma wyższymi uczelniami w obszarze makro i mikroekonomii oraz ekonomii menadżerskiej. Od 2013 r. członek Rady Nadzorczej firmy brokerskiej mBroker Net w Poznaniu. 

Jacek Chwalenia jest magistrem rehabilitacji - fizjoterapeutą oraz ukończył podyplomowo zarządzenie w administracji rządowej i samorządowej. Pełni funkcję prezesa zarządu spółki PGK Eekom. Jest radnym powiatu nyskiego. Od 1999 r. prowadzi prywatny gabinet rehabilitacyjny. 

Jerzy Wal jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku na kierunkach administracja oraz politologia administracja publiczna. Ukończył również Wyższą Szkołę Finansów i Zarzadzania w Warszawie, gdzie zdobył tytuł MBA. W latach 2007-2015 pełnił funkcję prezesa zarządu Pułtuskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Pułtusku, gdzie wcześniej zajmował stanowisko dyrektora i kierownika Działu Transportu i Sprzętu. W latach 1990-1999 prowadził własną działalność gospodarczą PPHU GEORGEA.

Oliwer Koszowski jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Prawa i Administracji. Jest koordynatorem Działań Operacyjnych i Dyrektorem Biura Kadr i Administracji w spółce Walcowania Rur Silesia. W latach 2012-2013 był dyrektorem Bazy Obrotu Złomem KGHM Metraco S.A. w Legnicy, a także w latach 2011 - 2015 prowadził własną działalność gospodarczą w pod nazwą Intendo w Krakowie. W latach 2006-2009 członek zarządu spółek prawa handlowego odpowiedzialny za restrukturyzację i rozwój biznesowy (Katowicki Węgiel, Opakomet). Zasiadałw radach nadzorczych spółek PB MADRO, GS Pabianice, ZPO Opakomet. W latach 2000 2012 zatrudniony na stanowiskach kierowniczych administracji samorządowej (Urząd Miasta Krakowa, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego) oraz rządowej (Kierownik Działu Kontroli i Windykacji w PFRON Oddział Małopolski). 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA