PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w radzie nadzorczej PHN

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lut 2016 07:54

Zmiany w radzie nadzorczej PHN Kaskada

Ministerstwo Skarbu dokonało kolejnych roszad we władzach Polskiego Holdingu Nieruchomości. Do rady nadzorczej dołączyły cztery nowe osoby, a dwaj dotychczasowi członkowie zostali odwołani.

REKLAMA

Z rady nadzorczej odszedł Krzysztof Melnarowicz i Marcin Marczuk.

Zgromadzenie akcjonariuszy powołało jednocześnie do rady cztery nowe osoby: Mikołaja Handschke, Jacka Chwalenia, Jerzego Wala oraz Oliwera Koszowskiego.

Mikołaj Handschke jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) na kierunku finanse i bankowość. Jest doktorem nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Współpracuje jako wykładowca z wieloma wyższymi uczelniami w obszarze makro i mikroekonomii oraz ekonomii menadżerskiej. Od 2013 r. członek Rady Nadzorczej firmy brokerskiej mBroker Net w Poznaniu. 

Jacek Chwalenia jest magistrem rehabilitacji - fizjoterapeutą oraz ukończył podyplomowo zarządzenie w administracji rządowej i samorządowej. Pełni funkcję prezesa zarządu spółki PGK Eekom. Jest radnym powiatu nyskiego. Od 1999 r. prowadzi prywatny gabinet rehabilitacyjny. 

Jerzy Wal jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku na kierunkach administracja oraz politologia administracja publiczna. Ukończył również Wyższą Szkołę Finansów i Zarzadzania w Warszawie, gdzie zdobył tytuł MBA. W latach 2007-2015 pełnił funkcję prezesa zarządu Pułtuskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Pułtusku, gdzie wcześniej zajmował stanowisko dyrektora i kierownika Działu Transportu i Sprzętu. W latach 1990-1999 prowadził własną działalność gospodarczą PPHU GEORGEA.

Oliwer Koszowski jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Prawa i Administracji. Jest koordynatorem Działań Operacyjnych i Dyrektorem Biura Kadr i Administracji w spółce Walcowania Rur Silesia. W latach 2012-2013 był dyrektorem Bazy Obrotu Złomem KGHM Metraco S.A. w Legnicy, a także w latach 2011 - 2015 prowadził własną działalność gospodarczą w pod nazwą Intendo w Krakowie. W latach 2006-2009 członek zarządu spółek prawa handlowego odpowiedzialny za restrukturyzację i rozwój biznesowy (Katowicki Węgiel, Opakomet). Zasiadałw radach nadzorczych spółek PB MADRO, GS Pabianice, ZPO Opakomet. W latach 2000 2012 zatrudniony na stanowiskach kierowniczych administracji samorządowej (Urząd Miasta Krakowa, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego) oraz rządowej (Kierownik Działu Kontroli i Windykacji w PFRON Oddział Małopolski). 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA