PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w radzie nadzorczej PHN-u

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 paź 2013 17:55

Zmiany w radzie nadzorczej PHN-u

Grzegorz Gajewski oraz Paweł Wroński zostali odwołani ze składu rady nadzorczej Polskiego Holdingu Nieruchomości. Do grona nadzorców spółki powołano Antoniego Leonika.

REKLAMA

Antoni Leonik posiada ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu przedsięwzięciami z zakresu bankowości, funduszy inwestycyjnych, zarządzania aktywami, ubezpieczeń oraz finansowania nieruchomości. Był prezesem zarządu PKO/CREDIT SUISSE TFI SA, dyrektorem generalnym banku SEB SA - Oddział w Polsce, pełnił funkcje managerskie w HSBC, Credit Suisse, Allianz i Creditanstalt. Prowadził międzynarodowe projekty fuzji i przejęć, zdobył doświadczenie w restrukturyzacji firm, zarządzaniu zmianą, tworzeniu spółek celowych, a także w sekurytyzacji. Ma znaczące osiągnięcia w tworzeniu efektywnych sieci sprzedaży w bankach,firmach ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Zarządzał również operacjami oraz stroną finansową w międzynarodowych projektach bankowych i inwestycyjnych

Pracował w zespołach sprzedaży i analiz korporacji petrochemicznej ICI w Wielkiej Brytanii. Był przewodniczącym rady Izby Zarządzania Funduszami i Aktywami w Polsce oraz członkiem Rady Dyrektorów Europejskiej Federacji Zarządzania Funduszami i Aktywami (EFAMA) z siedzibą w Brukseli.

Jest absolwentem handlu międzynarodowego University of Newcastle w Wielkiej Brytanii, gdzie odbył też studia podyplomowe z marketingu w Chartered Institute of Marketing. W Polsce ukończył studia doktoranckie w zakresie zarządzania i finansów SGH, a wcześniej studiował ekonomię oraz inżynierię maszyn. Chartered Marketer, posiada międzynarodowy Certyfikat Prince2 w zarządzaniu projektami.

  • akcjonariusz 2013-10-02 09:50:22
    Kolejny facio w tej firmie, który nie ma pojęcia o biznesie w nieruchomościach. Skarb Państwa jak nikt potrafi trwonić pieniądze - gdzie ludzie z branży ? z funduszy NIERUCHOMOSCI a nie z TFI "mydło i powidło", kolejny bankowiec, który ma załatwiać kredyty na projekty, których nikt nie chce..


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA