PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w radzie nadzorczej PHN-u

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 paź 2013 17:55

Zmiany w radzie nadzorczej PHN-u

Grzegorz Gajewski oraz Paweł Wroński zostali odwołani ze składu rady nadzorczej Polskiego Holdingu Nieruchomości. Do grona nadzorców spółki powołano Antoniego Leonika.

REKLAMA

Antoni Leonik posiada ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu przedsięwzięciami z zakresu bankowości, funduszy inwestycyjnych, zarządzania aktywami, ubezpieczeń oraz finansowania nieruchomości. Był prezesem zarządu PKO/CREDIT SUISSE TFI SA, dyrektorem generalnym banku SEB SA - Oddział w Polsce, pełnił funkcje managerskie w HSBC, Credit Suisse, Allianz i Creditanstalt. Prowadził międzynarodowe projekty fuzji i przejęć, zdobył doświadczenie w restrukturyzacji firm, zarządzaniu zmianą, tworzeniu spółek celowych, a także w sekurytyzacji. Ma znaczące osiągnięcia w tworzeniu efektywnych sieci sprzedaży w bankach,firmach ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Zarządzał również operacjami oraz stroną finansową w międzynarodowych projektach bankowych i inwestycyjnych

Pracował w zespołach sprzedaży i analiz korporacji petrochemicznej ICI w Wielkiej Brytanii. Był przewodniczącym rady Izby Zarządzania Funduszami i Aktywami w Polsce oraz członkiem Rady Dyrektorów Europejskiej Federacji Zarządzania Funduszami i Aktywami (EFAMA) z siedzibą w Brukseli.

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

  • akcjonariusz 2013-10-02 09:50:22
    Kolejny facio w tej firmie, który nie ma pojęcia o biznesie w nieruchomościach. Skarb Państwa jak nikt potrafi trwonić pieniądze - gdzie ludzie z branży ? z funduszy NIERUCHOMOSCI a nie z TFI "mydło i powidło", kolejny bankowiec, który ma załatwiać kredyty na projekty, których nikt nie chce..

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA