PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w Savills

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 20 lut 2018 14:09

Zmiany w Savills Daniel Czarnecki, dyrektor działu działu powierzchni biurowych, Savills Polska.

Daniel Czarnecki stanął na czele działu powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego w Savills Polska. To krok w stronę umocnienia struktury pionu biurowego. 

REKLAMA

Dział powierzchni biurowych w firmie Savills w 2017 roku doradzał w transakcjach najmu na ponad 90 tys. mkw., co oznacza najwyższy wynik w historii firmy w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem, Savills umacnia swoją strukturę i mianuje Daniela Czarneckiego na stanowisko dyrektora działu powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego.

Daniel Czarnecki dołączył do Savills w 2015 roku przychodząc z firmy doradczej EY. W Savills początkowo był odpowiedzialny za nadzór nad komercjalizacją portfeli nieruchomości należących do funduszy inwestycyjnych. Do głównych klientów, którym doradzał należą Deka Immobilien, GLL Real Estate Partners, PentaInvestments oraz Predom. Absolwent studiów magisterskich oraz podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.Ukończył również program biznesowy w Europejskiej Szkole Zarządzania i Techniki (ESMT)w Berlinie. Włada biegle językiem niemieckim i angielskim. Posiada tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM).

- Daniel wyraźnie przyczynił się do sukcesów komercjalizacji projektów znajdujących się w portfelu działu powierzchni biurowych oraz do pozyskania przez nas nowych klientów. To profesjonalista, którego cechuje nowatorskie podejście i umiejętność budowania szczerych i trwałych relacji biznesowych. Miniony rok był dla nas niezwykle udany; doradzaliśmy w dwóch spośród dziesięciu największych transakcji najmu powierzchni biurowych 2017 roku w Warszawie, a także zostaliśmy wyróżnieni w plebiscytach branżowych, m.in. tytułem najlepszego doradcy biurowego roku. Chcemy dalej się rozwijać i jestem pewien, że Daniel ma wszystkie cechy niezbędne do tego, aby, wspólnie ze swoim silnym zespołem, sprostać temu zadaniu – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills w Polsce.

Zmiany w strukturze działu powierzchni biurowych w Savills nie dotyczą pionu dedykowanego reprezentacji najemcy, który będzie funkcjonował w dotychczasowym kształcie, całkowicie niezależnie od działu reprezentacji wynajmującego. Dyrektorem działu reprezentacji najemcy pozostaje Jarosław Pilch.Z kolei regionalne oddziały Savills w Krakowie i Wrocławiu w 2018 roku ulegną rozbudowie, w związku z rosnącą rolą rynków biurowych poza Warszawą.

Dział powierzchni biurowych w Savills świadczy kompleksowe usługidoradcze dla najemców i właścicieli nowoczesnych nieruchomości biurowych.Obecnie w portfelu działu reprezentacji wynajmującego znajdują się obiekty o łącznej powierzchni 285 00 mkw., w tym m.in.: Atrium International, Blue Office, D48, Edison, Ethos, Galileo, Griffin House, Grzybowska Park, IBC, Liberty Corner, Marynarska Point II, Newton, Nobilis Business House, NorthGate, Pascal, RenaissanceBuilding, Szyperska Office Center, Temida i Zaułek Piękna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA