PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w Skanska Property Poland

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 wrz 2014 13:35

Zmiany w Skanska Property Poland

Bartosz Kalinowski, dotychczasowy dyrektor regionu północnego w Skanska Property Poland, zostanie nowym dyrektorem zarządzającym spółki Skanska działającej jako deweloper mieszkaniowy. Dyrektorem regionu północnego zostanie Krzysztof Wilczek.

REKLAMA

15 września Bartosz Kalinowski przejmie zarządzanie Skanska Residential Development Poland. Związany ze Skanska od sześciu lat, brał udział w przygotowaniu i realizacji wielu zaawansowanych projektów biurowych - m.in. Green Horizon w Łodzi, Green Towers i Dominikański we Wrocławiu czy Silesia Business Park w Katowicach. Bartosz ukończył Politechnikę Gdańską. Od połowy września będzie czuwał nad rozwojem części Grupy Skanska zajmującej się budownictwem mieszkaniowym.

Skanska Residential Development zaistniała na rynku polskim trzy lata temu. Jako Grupa Skanska ma jednak za sobą już 100 lat doświadczeń w realizacji inwestycji mieszkaniowych na świecie. Aktualnym projektem firmy jest Park Ostrobramska na warszawskiej Pradze-Południe. Kolejne inwestycje są w trakcie przygotowania

W Skanska Property Poland, która jest jednym z największych w Europie deweloperów innowacyjnych, zielonych powierzchni biurowych, na stanowisko dyrektora regionu północnego awansuje Krzysztof Wilczek. W nowej roli będzie odpowiedzialny za realizację inwestycji i strategię działalności spółki w Warszawie, Poznaniu i Łodzi.

Jego dotychczasowy, siedmioletni staż w firmie obejmuje pracę na stanowisku menadżera projektów takich jak zlokalizowane w stolicy Marynarska Point oraz Green Corner, wpisujący się w portfolio dużych sukcesów nowego dyrektora. Budynek został  wynajęty i sprzedany jeszcze przed zakończeniem budowy. Ostatnio Krzysztof pracował również nad rozwojem nowej inwestycji Skanska w Warszawie - Generation Park.  Krzysztof Wilczek jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA