PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie Echo Investment

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 10 paź 2017 15:28

Zmiany w zarządzie Echo Investment Waldemar Olbryk, mat. prasowe

Kielecka spółka Echo Investment przedstawiła nowych członków zarządu. Mikołaj Martynuska i Waldemar Olbryk dziś rozpoczęli swoją kadencję.

REKLAMA

Zarząd spółki Echo Investment poinformował o zmianach personalnych dokonanych 10 października. W skład zarządu weszli Mikołaj Martynuska oraz Waldemar Olbryk.

Mikołaj Martynuska pracuje w Echo Investment od ponad roku. Na stanowisku dyrektora zarządzającego był odpowiedzialny za zakupy działek, planowanie wstępne i tzw. zoning, planowanie ogólne, procedury administracyjne oraz sprzedaż projektów i aktywów typu non-core. Wcześniej, przez ponad 10 lat, pracował w CBRE Polska na wielu stanowiskach kierowniczych nadzorując strategię konsultingową dla deweloperów. Do 2016 roku pracował dla CBRE Hiszpania, Dragados i Buma System.

- Zespół Mikołaja jest odpowiedzialny za przyszły rozwój Echo Investment. Od połowy 2016 roku spółka kupiła działki budowlane lub projekty pod ok. 600 tys. mkw. przestrzeni biurowej, handlowej i mieszkaniowej. Mikołaj wzmocni zarząd i zapewni, że będziemy koncentrować się na rozwoju biznesu zgodnie z naszą strategią rentownego wzrostu, w której kluczowym elementem jest powiększanie banku ziemi – powiedział Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment.

Waldemar Olbryk jako członek zarządu będzie odpowiedzialny za rozwój sektora mieszkaniowego. Do Echo Investment dołączył w sierpniu 2017 roku, a wcześniej pracował dla spółek z grupy Skanska, w tym – między innymi – jako dyrektor zarządzający ds. rozwoju biznesu, kierownik zespołów odpowiedzialnych za nowe biznesy, takie jak partnerstwo publiczno-prywatne czy usługi współdzielone. Do 2008 roku Waldek pracował dla Philips Polska, Apsys Polska i BP.  

- Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pokieruje naszym szybko rozwijającym się segmentem mieszkaniowym, tak abyśmy mogli się znaleźć wśród największych polskich deweloperów działających na tym rynku. W ubiegłym roku niemal podwoiliśmy wolumen sprzedaży. Biorąc pod uwagę obecną skalę biznesu mieszkaniowego oraz plany rozwoju, Echo musi skoncentrować się na doświadczeniu klienta i zagwarantować wprowadzenie i realizację procedur umożliwiających zarządzanie rozwijającą się organizacją. Waldek jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Echo wzmacnia zarząd, co pozwoli przyspieszyć realizację strategii rentownego wzrostu. Obecnie zarząd spółki składa się z członków odpowiedzialnych za wszystkie kluczowe segmenty biznesu – mieszkaniowy, biurowy, handlowy, budowlany, inwestycji i dezinwestycji oraz finanse – dodał Nicklas Lindberg.

Dwóch nowych członków zarządu zostało powołanych na wspólną kadencję. Zarząd Echo Investment składa się obecnie z ośmiu osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA