PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie eService

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 paź 2017 07:39

Zmiany w zarządzie eService Joanna Seklecka

Od 1 października br. stanowisko prezesa w spółce eService objęła Joanna Seklecka, dotychczasowa wiceprezes. Ustępujący prezes, Marek Paradowski nadal pozostanie w strukturze eService i zajmie stanowisko członka rady nadzorczej.

REKLAMA

Joanna Seklecka związana jest z eService od 2004 roku. Karierę w firmie rozpoczynała od stanowiska dyrektora Departamentu Finansów i Księgowości, by później awansować na dyrektora zarządzającego częścią biznesowo-operacyjną. Po siedmiu latach pracy w strukturach firmy, w 2011 roku została wiceprezesem zarządu eService S.A., należącego do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Na tym stanowisku odpowiadała za biznesowe i finansowe aspekty funkcjonowania eService, wprowadzając spółkę na pozycję lidera na rynku procesowania płatności bezgotówkowych w Polsce.

- Joanna Seklecka dzięki doskonałej znajomości realiów rynku oraz wieloletniemu doświadczeniu w strukturach firmy należącej do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego była naturalną kandydatką na stanowisko prezesa zarządu – mówi Szymon Wałach, członek rady nadzorczej eService z ramienia PKO Banku Polskiego – Jesteśmy przekonani, że zmiana pozwoli na kontynuowanie dotychczasowych działań oraz dalszy dynamiczny rozwój zarówno eService, jak i całej Grupy.

W 2014 roku Joanna Seklecka koordynowała proces przekształcenia, połączony ze sprzedażą części udziałów i wejściem do międzynarodowej grupy EVO Payments International. Pozostając na stanowisku wiceprezes zarządu eService, objęła również stanowisko General Menagera na Polskę w grupie EVO Payments International.

Spółka dynamicznie rozwija się zarówno w Polsce, jak na rynkach zagranicznych świadcząc między innymi usługi autoryzacji i rozliczania transakcji kartowych dla spółek grupy EVO Payments International w krajach Europy Zachodniej.

- Objęcie stanowiska prezesa zarządu eService to dla mnie duży zaszczyt i wyzwanie. Jestem wdzięczna udziałowcom za obdarzenie mnie zaufaniem i powierzenie mi tej funkcji  – mówi Joanna Seklecka.  Jako prezes dalej będę angażować się w rozwój innowacji i kultury pracy. Jednym z moich głównych celów jest także wzmacnianie naszej pozycji na rynkach międzynarodowych poprzez pozyskiwanie kolejnych klientów i wyposażanie ich w omnichanelowe rozwiązania płatnicze, jak również procesowanie transakcji dla firm świadczących usługi płatności bezgotówkowych – dodaje nowa prezes zarządu eService.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • katade 2017-10-25 11:41:47
    Akurat oni się na tyle dobrze rozwijają, że nie ma co komentować, każda decyzja chyba w ostatnich latach była dobra. Czy eService czasami nie miał się jakoś teraz pojawić na zagranicznych rynkach?

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA