PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie Globe Trade Centre

  • Autor: PAP/Propertynews.pl
  • 01 cze 2013 16:32

Einat Oz-Gabber została powołana na stanowisko członka rady nadzorczej Globe Trade Centre SA. Zastąpi Alaina Ickovicsa, który złożył rezygnacje z dniem 31 maja 2013 r., by objąć funkcję prezesa zarządu spółki z dniem 1 czerwca 2013 r.

REKLAMA

Einat Oz-Gabber ukończyła studia na kierunku Ekonomia i Księgowość na Tel Aviv University (Israel). Jest również biegłym rewidentem w Izraelu (Certified Public Accountant).

W latach 1997-2001 pracowała jako księgowa i audytor w Izraelu dla Luboshitz Kasierer (Arthur Andersen), a pomiędzy rokiem 2001 a 2003 dla Deloitte & Touche Accountants (formalnie Arthur Andersen) w Holandii. W połowie 2003 r. dołączyła do Kardan na stanowisko kontrolera Grupy Kardan, a w maju 2005 r. została nominowana na stanowisko dyrektora finansowego (CFO) w Kardan N.V. W okresie od maja 2005 r. do 31 maja 2012 r. Einat Oz-Gabber była również członkiem zarządu Kardan.

Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora zarządzającego oraz członka rady nadzorczej w różnych spółkach należących do grupy Kardan.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA