PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie HRS Group

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 mar 2015 07:13

Zmiany w zarządzie HRS Group

Łukasz Dąbrowski, dotychczasowy dyrektor generalny HRS Polska od kwietnia br. obejmie funkcję wiceprezesa HRS Group odpowiedzialnego za produkt hotelowy.

REKLAMA

Łukasz Dąbrowski obejmie od kwietnia 2015 roku stanowisko Senior Vice President Hotel Solutions, odpowiedzialnego za współpracę z partnerami hotelowymi HRS Group oraz stanie się nowym członkiem zarządu HRS Group. Zastąpi w ten sposób Johannesa Fahra, który po kilku latach pełnienia tej funkcji będzie kontynuował współpracę z HRS w charakterze doradcy strategicznego. W ramach nowych zadań Łukasz Dąbrowski będzie odpowiadać za zarządzanie portfolio hotelowym, w którym znajduje się obecnie ponad 250 000 hoteli w 190 krajach.

„Niedawne otwarcia placówek w Tokyo i Nowym Jorku stanowią istotne kamienie milowe w globalnej ekspansji Grupy HRS. Z ogromnym entuzjazmem przyjmuję nowe wyzwanie i obowiązki." - mówi Łukasz Dąbrowski, Senior Vice President Hotel Solutions HRS Group.

Łukasz Dąbrowski związany jest z HRS od pięciu lat. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora generalnego HRS Polska, odpowiedzialnego za region Europy Środkowej i Wschodniej. Pod jego kierownictwem HRS stał się najbardziej znaną marką i drugą co do wielkości platformą rezerwacyjną na polskim rynku. Łukasz Dąbrowski jest również twórcą centrum developerskiego IT Solutions w Warszawie, wspierającego rozwój systemów oraz infrastruktury informatycznej HRS Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA