PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie NAI Estate Fellows

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 wrz 2015 07:34

 Zmiany w zarządzie NAI Estate Fellows Bartosz Pustuł, prezes zarządu NAI Estate Fellows

Z dniem 14 września br. do zarządu spółki NAI Estate Fellows zostali powołani: Bartosz Pustuł na stanowisko prezesa zarządu oraz Agnieszka Mazurek na stanowisko członka zarządu.

REKLAMA

Bartosz Pustuł jest związany z NAI Estate Fellows od 2013 roku kiedy objął stanowisko dyrektora Działu Zarządzania. Bartosz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania nieruchomościami, posiada licencję zarządcy nieruchomości. Przed dołączeniem do NAI Estate Fellows  pracował w działach zarządzania nieruchomościami i asset management takich firm jak: DTZ, Caelum Development i Donaldsons, gdzie odpowiadał między innymi za zarządzanie centrum Złote Tarasy w Warszawie. Specjalizuje się w  optymalizacji procesów biznesowych z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zarządzania.

Agnieszka Mazurek jest związana z NAI Estate Fellows od 2011 roku, a od 2015 prowadzi Dział Komercjalizacji. Agnieszka jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości. Przed rozpoczęciem pracy w NAI Estate Fellows pracowała w takich firmach jak OberHaus, redNet Group oraz ECI. Specjalizuje się w wynajmie projektów biurowych oraz magazynowych, a także w strategiach sprzedażowych na rynku nieruchomości komercyjnych.

Od 2008 roku NAI Estate Fellows jest dostawcą kompleksowych usług na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma obsługuje obiekty o powierzchni prawie czterystu tysięcy metrów kwadratowych w około trzydziestu lokalizacjach. Firma w Polsce posiada pięć biur: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA