PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie NAI Estate Fellows

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 wrz 2015 07:34

 Zmiany w zarządzie NAI Estate Fellows Bartosz Pustuł, prezes zarządu NAI Estate Fellows

Z dniem 14 września br. do zarządu spółki NAI Estate Fellows zostali powołani: Bartosz Pustuł na stanowisko prezesa zarządu oraz Agnieszka Mazurek na stanowisko członka zarządu.

REKLAMA

Bartosz Pustuł jest związany z NAI Estate Fellows od 2013 roku kiedy objął stanowisko dyrektora Działu Zarządzania. Bartosz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania nieruchomościami, posiada licencję zarządcy nieruchomości. Przed dołączeniem do NAI Estate Fellows  pracował w działach zarządzania nieruchomościami i asset management takich firm jak: DTZ, Caelum Development i Donaldsons, gdzie odpowiadał między innymi za zarządzanie centrum Złote Tarasy w Warszawie. Specjalizuje się w  optymalizacji procesów biznesowych z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zarządzania.

Agnieszka Mazurek jest związana z NAI Estate Fellows od 2011 roku, a od 2015 prowadzi Dział Komercjalizacji. Agnieszka jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości. Przed rozpoczęciem pracy w NAI Estate Fellows pracowała w takich firmach jak OberHaus, redNet Group oraz ECI. Specjalizuje się w wynajmie projektów biurowych oraz magazynowych, a także w strategiach sprzedażowych na rynku nieruchomości komercyjnych.

Od 2008 roku NAI Estate Fellows jest dostawcą kompleksowych usług na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma obsługuje obiekty o powierzchni prawie czterystu tysięcy metrów kwadratowych w około trzydziestu lokalizacjach. Firma w Polsce posiada pięć biur: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA