PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie polskiego oddziału CBRE Global Investors

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 sty 2014 12:30

Zmiany w zarządzie polskiego oddziału CBRE Global Investors

Dwie osoby dołączyły do zespołu kadry zarządzającej polskim oddziałem firmy CBRE Global Investors. Roland Bebcak będzie pełnił funkcję Director of Finance and Operations Poland. Karel Zeman, dotychczas Head of Strategy & Research w CBRE Global Investors na region Europy Środkowo-Centralnej, objął stanowisko Head of Asset Management for Poland.

REKLAMA

Poprzednio Karel Zeman pracował w firmie Cushman & Wakefield jako Head of Research Czech Republic. Karel Zeman uzyskał tytuł magistra Geografii i Rozwoju Regionalnego na Uniwersytecie Karola w Pradze, jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców Majątkowych (Royal Institution of Chartered Surveyors - RICS), udziela się w Międzynarodowej Radzie Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers - ICSC). Karel Zeman z pochodzenia jest Czechem, ale płynnie mówi w języku polskim.

CBRE Global Investors CEE powołało także Rolanda Bebcaka na stanowisko Director of Finance and Operations Poland. Roland Bebcak od 2005 roku pracował na stanowisku Manager of Finance and Operations in Czech Republic, Slovakia and Austria. Posiada ponad ośmioletnie doświadczenie w zakresie operacji finansowych i finansów w branży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej pracował na stanowiskach kierowniczych w zakresie finansów, controllingu i gospodarowania na rzecz międzynarodowych firm. Roland Bebcak posiada tytuł MBA City University of Seattle, z pochodzenia jest Słowakiem.

- Wraz z nowym składem zarządu i jego biznesową wizją wzmacniamy się przed kolejną falą inwestycji w 2014 roku. Poprzedni rok zakończyliśmy pozyskując dwie nieruchomości o charakterze logistycznym, co - jak wierzę - było początkiem rosnącej dynamiki ożywienia gospodarczego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - komentuje zmiany Martin Sabelko, dyrektor zarządzający na region CEE CBRE Global Investors.
.

W Polsce firma zarządza portfelem dziewięciu nieruchomości komercyjnych, należących do trzech transgranicznych funduszy CBRE Global Investors. Spółka specjalizuje się w projektach typu retail, ale w portfolio posiada także realizacje z obszaru nieruchomości komercyjnych o charakterze biurowym i logistycznym. Najbardziej znaczącymi projektami komercyjnymi regionu Europy Środkowo-Wschodniej są Złote Tarasy, Wars Sawa Junior, Prosta Office Centre i Trinity Office Park II w Warszawie, jak również Centrum Handlowe Sarni Stok w Bielsku-Białej oraz, aktualnie w procesie rozbudowy, Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA