PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 kwi 2015 16:26

Zmiany w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego Regina Gul, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego

Regina Gul, starszy kierownik projektu w dziale zarządzania projektami JLL, dołączyła do zarządu Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Jej głównym obszarem specjalizacji w tej roli będą działania edukacyjne skierowane do szeroko pojętego sektora nieruchomości, a także reprezentowanie Stowarzyszenia w roli spikera na konferencjach i wydarzeniach branżowych.

REKLAMA

Regina Gul jako sarszy kierownik projektu w dziale zarządzania projektami JLL odpowiada przede wszystkim za usługi związane z certyfikacją LEED i BREEAM, a także nadzór i doradztwo budowlane. Posiada uprawnienia do przeprowadzania audytów energetycznych oraz procesów ekologicznej certyfikacji LEED i BREEAM dla budynków komercyjnych, zarówno nowo powstających, jak już istniejących (LEED Accredited Professional, International BREEAM Assessor, BREEAM In-Use Auditor).

Regina Gul ukończyła Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej oraz studia podyplomowe w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa na Politechnice Warszawskiej. Ma 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC – Polish Green Building Council) jest organizacją pozarządową, mającą na celu wywarcie pozytywnego wpływu na sektor budownictwa w Polsce, poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej. Dążeniem PLGBC jest przekształcenie projektowania, budowania i użytkowania budynków w całym kraju tak, aby przyniosło to korzyść zarówno jego mieszkańcom, środowisku, jak i wszystkim uczestnikom procesu budowlanego. PLGBC jest pełnoprawnym członkiem Światowego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

 

 

 

 
     
     
     
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA