PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 kwi 2015 16:26

Zmiany w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego Regina Gul, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego

Regina Gul, starszy kierownik projektu w dziale zarządzania projektami JLL, dołączyła do zarządu Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Jej głównym obszarem specjalizacji w tej roli będą działania edukacyjne skierowane do szeroko pojętego sektora nieruchomości, a także reprezentowanie Stowarzyszenia w roli spikera na konferencjach i wydarzeniach branżowych.

REKLAMA

Regina Gul jako sarszy kierownik projektu w dziale zarządzania projektami JLL odpowiada przede wszystkim za usługi związane z certyfikacją LEED i BREEAM, a także nadzór i doradztwo budowlane. Posiada uprawnienia do przeprowadzania audytów energetycznych oraz procesów ekologicznej certyfikacji LEED i BREEAM dla budynków komercyjnych, zarówno nowo powstających, jak już istniejących (LEED Accredited Professional, International BREEAM Assessor, BREEAM In-Use Auditor).

Regina Gul ukończyła Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej oraz studia podyplomowe w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa na Politechnice Warszawskiej. Ma 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC – Polish Green Building Council) jest organizacją pozarządową, mającą na celu wywarcie pozytywnego wpływu na sektor budownictwa w Polsce, poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej. Dążeniem PLGBC jest przekształcenie projektowania, budowania i użytkowania budynków w całym kraju tak, aby przyniosło to korzyść zarówno jego mieszkańcom, środowisku, jak i wszystkim uczestnikom procesu budowlanego. PLGBC jest pełnoprawnym członkiem Światowego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

 

 

 

 
     
     
     
 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA