PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zespole Colliers International

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 cze 2013 14:17

Zmiany w zespole Colliers International

Colliers International poinformował o nowym stanowisku Anny Duchnowskiej oraz kolejnych pracownikach, którzy dołączyli do firmy. Ewelina Kałużna oraz Adam Pastusiak przeszli do Colliers z agencji Jones Lang LaSalle.

REKLAMA

Anna Duchnowska obejmie stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu i będzie odpowiedzialna m.in. za utrzymanie relacji z obecnymi klientami, wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych, oraz planowanie i koordynowanie spotkań oraz przygotowywanie profesjonalnych materiałów dla kluczowych klientów.

Dawne obowiązki Anny Duchnowskiej przejmie Ewelina Kałużna, która jako dyrektor działu wynajmu powierzchni biurowych - reprezentacja właściciela będzie odpowiedzialna za rozwój działu oraz zdobywanie nowych projektów biurowych na polskim rynku.

Ewelina swoje doświadczenie zdobywała miedzy innymi pracując ponad 8 lat w dziale reprezentacji wynajmującego agencji biurowej Jones Lang LaSalle, gdzie reprezentowała m.in. takich deweloperów i właścicieli budynków, jak: BBI Development, Eko Park, Europolis, Karimpol, Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej, GTC, ING Real Estate, Irlandia Investments, IVG Development Poland, Heitman, Liebrecht&Wood, Mermaid Properties, Premiumred oraz Unibail-Rodamco.

Ewelina jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie gdzie uzyskała tytuł magistra stosunków międzynarodowych oraz ukończyła ścieżkę Inwestycji i Nieruchomości. Posiada prestiżowy tytuł CCIM oraz jako jedna z kilku osób w Polsce tytuł LEED Green Associate. Dodatkową wiedzę z zakresu Nieruchomości uzyskała uczestnicząc w kursach z zakresu pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami.

Do zespołu Colliers dołącza także Adam Pastusiak, który obejmie stanowisko specjalisty ds. systemów informatycznych. Adam będzie odpowiedzialny za tworzenie baz danych nieruchomości, transakcji, stron internetowych oraz programowanie. Ponadto będzie brał udział w aktualizacji i wdrażaniu zmian do bazy danych Colliers.

Adam posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie programowania, tworzenia i wdrażania stron internetowych oraz systemów informatycznych, które zdobywał między innymi w Jones Lang LaSalle przez ostatni rok.

- Nasza firma dynamicznie się zmienia i rośnie, jest to bardzo ekscytujący proces! Chcemy być bliżej naszych klientów, jeszcze lepiej rozumieć ich potrzeby i spełniać nie tylko ich oczekiwania, ale też oferować doradztwo w zakresie nowych możliwości ich rozwoju. Zarówno Anna Duchnowska, jak i Ewelina Kałużna doskonale wpisują się w tą strategię. Ich bogate doświadczenie w pracy z kluczowymi klientami oraz wiedza na temat rynku i panujących na nim trendów są dla Colliers nieocenioną wartością. Ponadto, w dobie rozwoju e-commerce najważniejsza jest szybka i rzetelna informacja. Dlatego też rozwój narzędzi IT jest dla nas priorytetem - komentuje Monika Rajska-Wolińska, partner w Colliers International i dyrektor zarządzający firmy w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA