Piątek, 19 grudnia 2014 

 • Budowa pabianickiego Centrum Fabryka pochłonie 100 mln zł

  Trwa budowa kompleksu handlowo-usługowego Fabryka Centrum. Budowa obiektu, którego inwestorem jest Aflopa Nieruchomości ma pochłonąć około 100 mln zł - podał Dziennik Łódzki.

 • Aflopa inwestuje 100 mln zł w kompleks handlowy z hotelem i biurami w Pabianicach

  Trwa budowa kompleksu handlowo-usługowego Fabryka, który powstaje w centrum Pabianic w murach dawnej Pawelany i będzie odpowiednikiem łódzkiej Manufaktury. Prace mają potrwać do pierwszego kwartału 2013 r. i pochłoną 100 mln zł. Inwestorem jest Aflopa Nieruchomości, której prezesem jest lokalny biznesmen Andrzej Furman, właściciel firmy Aflofarm - informuje Dziennik Łódzki.

Twoja lokalizacja [ZMIEŃ]

 • Nowi najemcy dołączają do łódzkiej Sukcesji

  Łodzianin ,Najemco, z tego co się orientuję, to i tak z Media Expert podpisywana była nowa umowa i jest to nowy najemca centrum.

 • Skanska sprzedaje flagowy projekt

  Junak ,Skanska jest mistrzem świata w architekturze pudełkowej. Żadna architektura po prostu kilka pudełek połączonych razem w kilka pięter. Na niektórych budynkach stoją jeszcze takie dziwadła jak...

 • INSO dokończy budowę wieżowca Złota 44

  maniek ,To się popisałeś :) Strategie strategiami, ale liczy sie to że jest nowy inwestor, który doprowadzi projekt do końca. A z cenami to nie wiem o czym piszesz, skoro jeszcze nie wznowili sprzedaży...