• Prezes Coccodrillo: Unikamy nowych centrów handlowych

  Prezes Coccodrillo: Unikamy nowych centrów handlowych

  Coccodrillo, sieć sklepów z odzieżą dla dzieci, chce jeszcze urosnąć. Firma szuka lokalizacji, ale jak ognia unika nowo otwieranych centrów handlowych. - W nowych obiektach nakłady na otwarcie sklepu są zdecydowanie wyższe, mówimy o kwotach nawet 250-300 tys. zł. Wyższe są też koszty dzierżawy, które sięgają 35-40 euro/mkw. Nas interesują stawki 15-25 euro za mkw. - mówi Tomasz Przybyła, wiceprezes CDRL SA.

 • Coccodrillo korzysta z sytuacji rynkowej

  Coccodrillo korzysta z sytuacji rynkowej

  Skonsolidowane przychody Grupy CDRL wzrosły o 15,5 proc. w skali roku w I połowie 2015 r., a zysk netto o 3,9 proc. Dobre wyniki to efekt rozwoju sieci sprzedaży, a także rosnącej popularności marki Coccodrillo.

 • Coccodrillo już w nowym koncepcie

  Jak wygląda nowy koncept Coccodrillo? Odmieniony sklep znajduje się m.in. w centrum handlowym Magnolia we Wrocławiu.

 • Galeria Pomorska cieszy się wzięciem

  Galeria Pomorska cieszy się wzięciem

  Na kilka miesięcy przed planowaną datą otwarcia nowej części Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy poziom komercjalizacji osiągnął 90 proc.

 • Coccodrillo zwiększa przychody i rozwija e-commerce

  Coccodrillo zwiększa przychody i rozwija e-commerce

  Maj okazał się kolejnym miesiącem w którym spółka CDRL zwiększała swoje przychody. Sprzedaż w polskich sklepach wzrosła o 17% rok do roku. W maju uruchomiono też nową wersję sklepu internetowego coccodrillo.eu.

 • E-commerce, logistyka i nowe sklepy - Coccodrillo podbija rynek dziecięcej odzieży

  Spółka CDRL, właściciel marki odzieży dziecięcej Coccodrillo, spodziewa się, że jej marża brutto spadnie w 2015 r. o około 3 pkt. proc. Utrzymanie zysku netto w 2015 r. na poziomie z 2014 r. uzależnione będzie od kursu USD i CHF - poinformowali przedstawiciele spółki na konferencji prasowej.

 • CDRL wypracowało 3,79 mln zł zysku operacyjnego

  Grupa CDRL zanotowała w I kwartale 2015 r. zysk operacyjny w wysokości 3,79 mln zł, zysk netto wyniósł 727 tys. zł. Skonsolidowane przychody właściciela marki Coccodrillo wzrosły o ponad 5 proc. do 39,64 mln zł. W ciągu roku liczba wszystkich placówek handlowych spółki (sklepy własne, franczyzowe i „shop in shop”) wzrosła o 11 proc. a ich powierzchnia o jedną dziesiątą.

 • Coccodrillo zwiększyło przychody w kwietniu

  Spółka CDRL, właściciel sieci sklepów Coccodrillo w kwietniu br. osiągnęła przychody w wysokości 10,376 mln zł. To wzrost o 7 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, gdy przychody wyniosły 9,722 mln zł.

 • Właściciel Coccodrillo wypłaci dywidendę

  Rada nadzorcza spółki CDRL, właściciela marki Coccodrillo zarekomendowała zgromadzeniu akcjonariuszy wypłatę dywidendy w wysokości 4,5 mln złotych.

 • Coccodrillo powiększy się o 100 sklepów

  Spółka CDRL, właściciel marki odzieży dziecięcej Coccodrillo, chciałaby, by jej tegoroczna sprzedaż wzrosła o ok. 10 proc. rdr, a zysk netto utrzymał się na podobnym poziomie rdr - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele spółki.

Twoja lokalizacja [ZMIEŃ]

 • Kościół za niedzielami wolnymi od handlu

  dsa ,do element Bzdury opowiadasz tylko nie liczne kraje mają zakaz handlu , a te ktore mają to nie wszystkie niedzielę mają zamkniete

 • Jysk świętuje 15-lecie i... zamyka sklepy

  mała ,Gadacie glupoty nikt nikogo nie zmuszal jechal kto mial ochote impreza byla fantastyczna a swoja droga troche zaufania do drugiej polowy bo wcale nie trzeba jechac na firmowa impreze zeby narobic...

 • Deweloper, który postawił na Warszawę. Czy wygra?

  Kowal1978 ,Śledząc poczynania BBI na warszawskiej Pradze muszę przyznać, że mogą zostać nagrodzeni. Zabrali się za bardzo trudny projekt budynku który wszyscy mieszkańcy stolicy uważają za...

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Portal Spożywczy Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Puls HR Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kształcenia Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.