• E-commerce, logistyka i nowe sklepy - Coccodrillo podbija rynek dziecięcej odzieży

  Spółka CDRL, właściciel marki odzieży dziecięcej Coccodrillo, spodziewa się, że jej marża brutto spadnie w 2015 r. o około 3 pkt. proc. Utrzymanie zysku netto w 2015 r. na poziomie z 2014 r. uzależnione będzie od kursu USD i CHF - poinformowali przedstawiciele spółki na konferencji prasowej.

 • CDRL wypracowało 3,79 mln zł zysku operacyjnego

  Grupa CDRL zanotowała w I kwartale 2015 r. zysk operacyjny w wysokości 3,79 mln zł, zysk netto wyniósł 727 tys. zł. Skonsolidowane przychody właściciela marki Coccodrillo wzrosły o ponad 5 proc. do 39,64 mln zł. W ciągu roku liczba wszystkich placówek handlowych spółki (sklepy własne, franczyzowe i „shop in shop”) wzrosła o 11 proc. a ich powierzchnia o jedną dziesiątą.

 • Coccodrillo zwiększyło przychody w kwietniu

  Spółka CDRL, właściciel sieci sklepów Coccodrillo w kwietniu br. osiągnęła przychody w wysokości 10,376 mln zł. To wzrost o 7 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, gdy przychody wyniosły 9,722 mln zł.

 • Właściciel Coccodrillo wypłaci dywidendę

  Rada nadzorcza spółki CDRL, właściciela marki Coccodrillo zarekomendowała zgromadzeniu akcjonariuszy wypłatę dywidendy w wysokości 4,5 mln złotych.

 • Coccodrillo powiększy się o 100 sklepów

  Spółka CDRL, właściciel marki odzieży dziecięcej Coccodrillo, chciałaby, by jej tegoroczna sprzedaż wzrosła o ok. 10 proc. rdr, a zysk netto utrzymał się na podobnym poziomie rdr - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele spółki.

 • POLECAMYWłaściciel sieci Coccodrillo odnotował potężny skok zysku

  Właściciel sieci Coccodrillo odnotował potężny skok zysku

  Grupa CDRL odnotowała w roku ubiegłym wyraźny wzrost wyników. Skonsolidowany zysk netto wyniósł 11,386 mln zł wobec 3,034 mln zł, czyli o ok. 275 proc. więcej niż rok wcześniej.

 • Spółka CDRL zanotowała wzrost przychodów w polskich sklepach

  Spółka CDRL zanotowała wzrost przychodów w polskich sklepach

  Przychody ze sprzedaży CDRL SA, właściciela marki Coccodrillo, w sieci polskich sklepów wzrosły w lutym o 15 proc. rok do roku i wyniosły 6,49 mln zł. W okresie styczeń-luty przychody wyniosły 15,73 mln zł i były o 26 proc. wyższe niż przed rokiem.

 • Wzrosły przychody CDRL

  O 27 proc. wzrosły w 2014 r. przychody CDRL, właściciela marki Coccodrillo. Sieci polskich sklepów wygenerowały 106,11 mln zł. Przychody w segmencie e-commerce wyniosły 5,29 mln zł i były o 40 proc. wyższe niż w poprzednim roku.

 • Właściciel marki Coccodrillo zapowiada dalszą ekspansję

  Firma CDRL, właściciel marki Coccodrillo stworzyła w 2014 roku 27 nowych placówek na terenie Polski. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, w przyszłym roku spodziewane jest utrzymanie tempa ekspansji.

 • Finansowy sukces Coccodrillo

  Spółka CDRL S.A., właściciel marki Coccodrillo, ma już 9,876 mln zł skonsolidowanego zysku netto po trzech kwartałach 2014 r. Oznacza to wzrost o 243 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Równocześnie spółka potwierdziła prognozę finansową, która zakłada że w całym roku zysk netto wyniesie 10,868 mln zł i będzie wyższy o 258,2 proc. od osiągniętego w 2013 roku.

Twoja lokalizacja [ZMIEŃ]

 • Jerzy Mazgaj negatywnie o wyniku wyborów

  Bodzio ,Jan Wejchert, Roman Karkosik, Leszek Czarnecki, Zbigniew Niemczycki, Jerzy Starak, Ireneusz Sekuła, Henryk Kulczyk, Kazimierz Pazgan. Wspólnym mianownikiem dla tych nazwisk jest nie tylko to, że...

 • EEC 2015: PKP planuje zagospodarować potężną nieruchomość na Woli

  maksymecki ,Do momentu kiedy nie zostaną zrealizowane poważne inwestycje nawet nie ma co liczyć, że na rynku dojdzie do poważniejszych zmian. Na zmiany nie ma środków i raczej prędko te środki się nie...

 • Andrzej Duda nowym prezydentem

  PK ,Większość ukończyła szkoły publiczne, gdzie rozpowszechnia się frazesy i mity. To wolność, własność i sprawiedliwość powinny być podstawą porządku publicznego. Tak jest w cywilizacji...

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Portal Spożywczy Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Puls HR Property Design Rynek Seniora Jutro Starsi Sady Ogrody Centrum Kształcenia Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.