• Galeria Pomorska cieszy się wzięciem

  Galeria Pomorska cieszy się wzięciem

  Na kilka miesięcy przed planowaną datą otwarcia nowej części Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy poziom komercjalizacji osiągnął 90 proc.

 • Coccodrillo zwiększa przychody i rozwija e-commerce

  Coccodrillo zwiększa przychody i rozwija e-commerce

  Maj okazał się kolejnym miesiącem w którym spółka CDRL zwiększała swoje przychody. Sprzedaż w polskich sklepach wzrosła o 17% rok do roku. W maju uruchomiono też nową wersję sklepu internetowego coccodrillo.eu.

 • E-commerce, logistyka i nowe sklepy - Coccodrillo podbija rynek dziecięcej odzieży

  Spółka CDRL, właściciel marki odzieży dziecięcej Coccodrillo, spodziewa się, że jej marża brutto spadnie w 2015 r. o około 3 pkt. proc. Utrzymanie zysku netto w 2015 r. na poziomie z 2014 r. uzależnione będzie od kursu USD i CHF - poinformowali przedstawiciele spółki na konferencji prasowej.

 • CDRL wypracowało 3,79 mln zł zysku operacyjnego

  Grupa CDRL zanotowała w I kwartale 2015 r. zysk operacyjny w wysokości 3,79 mln zł, zysk netto wyniósł 727 tys. zł. Skonsolidowane przychody właściciela marki Coccodrillo wzrosły o ponad 5 proc. do 39,64 mln zł. W ciągu roku liczba wszystkich placówek handlowych spółki (sklepy własne, franczyzowe i „shop in shop”) wzrosła o 11 proc. a ich powierzchnia o jedną dziesiątą.

 • Coccodrillo zwiększyło przychody w kwietniu

  Spółka CDRL, właściciel sieci sklepów Coccodrillo w kwietniu br. osiągnęła przychody w wysokości 10,376 mln zł. To wzrost o 7 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, gdy przychody wyniosły 9,722 mln zł.

 • Właściciel Coccodrillo wypłaci dywidendę

  Rada nadzorcza spółki CDRL, właściciela marki Coccodrillo zarekomendowała zgromadzeniu akcjonariuszy wypłatę dywidendy w wysokości 4,5 mln złotych.

 • Coccodrillo powiększy się o 100 sklepów

  Spółka CDRL, właściciel marki odzieży dziecięcej Coccodrillo, chciałaby, by jej tegoroczna sprzedaż wzrosła o ok. 10 proc. rdr, a zysk netto utrzymał się na podobnym poziomie rdr - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele spółki.

 • POLECAMYWłaściciel sieci Coccodrillo odnotował potężny skok zysku

  Właściciel sieci Coccodrillo odnotował potężny skok zysku

  Grupa CDRL odnotowała w roku ubiegłym wyraźny wzrost wyników. Skonsolidowany zysk netto wyniósł 11,386 mln zł wobec 3,034 mln zł, czyli o ok. 275 proc. więcej niż rok wcześniej.

 • Spółka CDRL zanotowała wzrost przychodów w polskich sklepach

  Spółka CDRL zanotowała wzrost przychodów w polskich sklepach

  Przychody ze sprzedaży CDRL SA, właściciela marki Coccodrillo, w sieci polskich sklepów wzrosły w lutym o 15 proc. rok do roku i wyniosły 6,49 mln zł. W okresie styczeń-luty przychody wyniosły 15,73 mln zł i były o 26 proc. wyższe niż przed rokiem.

 • Wzrosły przychody CDRL

  O 27 proc. wzrosły w 2014 r. przychody CDRL, właściciela marki Coccodrillo. Sieci polskich sklepów wygenerowały 106,11 mln zł. Przychody w segmencie e-commerce wyniosły 5,29 mln zł i były o 40 proc. wyższe niż w poprzednim roku.

Twoja lokalizacja [ZMIEŃ]

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Portal Spożywczy Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Puls HR Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kształcenia Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.